Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

BioTech Nitro Gold Pro Enzy Fusion 2200g

BioTech Nitro Gold Pro Enzy Fusion 2200g

Cena produktu BioTech Nitro Gold Pro Enzy Fusion 2200g není známa.

 

Popis produktu BioTech Nitro Gold Pro Enzy Fusion 2200g: BioTech Nitro Gold Pro Enzy Fusion 2200g Nitro Pro Gold Enzy Fusion je prvotřídní proteinový přípravek s perfektní kombinací pečlivě vybraných živin určený pro všechny sportovce usilující o nár...  Více informací


BioTech Nitro Gold Pro Enzy Fusion 2200g - popis

BioTech Nitro Gold Pro Enzy Fusion 2200g

Nitro Pro Gold Enzy Fusion je prvotřídní proteinový přípravek s perfektní kombinací pečlivě vybraných živin určený pro všechny sportovce usilující o nárůst svalové hmoty a síly. Základem je systém anabolických proteinových složek, jejichž účinek je umocněn systémem postupného uvolňování a obohacen aditivem esenciálních mastných kyselin. Díky silnému působení s prodlouženým, dlouhotrvajícím efektem je tělo neustále udržováno v tzv. pozitivní dusíkové bilanci, což je naprosto nezbytné pro optimální růst svalové hmoty a síly.

Zatímco běžný protein má největší nástup v těle po zhruba jedné hodině a za dvě hodiny už metabolismus neví, že jste mu nějaký dodali, Nitro Pro Gold Enzy Fusion je jiný. Dodává tělu aminokyseliny postupně a udrží ho tak ve stavu, kdy může stavět novou svalovou hmotu (v tzv. pozitivní dusíkové bilanci) po dobu více jak čtyř hodin!

8 zdrojů vysoce kvalitních bílkovin s různou rychlostí vstřebávání

Nitro Pro Gold Enzy Fusion obsahuje jak rychle vstřebatelné bílkoviny (organismus je díky tomu okamžitě zásobován důležitými aminokyselinami), tak pomalu vstřebatelné bílkoviny ( dochází k postupnému uvolňování aminokyselin, kdy je tělo průběžně zásobováno aminokyselinami až po dobu několika hodin). Hlavním zdrojem pomalu vstřebatelných bílkovin je mléčný proteinový izolát, micelární kasein, který je doplněn o vaječný albumin a kaseinát vápenatý. Unavený organismus je po tréninku díky rychle vstřebatelným bílkovinám zásoben důležitými aminokyselinami takřka ihned po konzumaci. Zdrojem rychle vstřebatelných bílkovin (aminokyselin) je mikrofiltrovaný syrovátkový isolát a koncentrát ( upravený nejšetrnější metodou CFM za studena), enzymaticky ošetřený syrovátkový proteinový hydrolyzát.

Nitro Gold PRO udržuje svalový metabolismus v pozitivní dusíkové bilanci, to znamená ideální podmínky pro nárůst svalové hmoty a síly. Další výhodou postupného uvolňování aminokyselin je to, že nedochází k jejich nežádoucí přeměně na energii, jak je tomu u klasických proteinových produktů.

Nitro Pro Gold Enzy Fusion obsahuje speciální proteinovou směs Protein Fusion ™, skládající se z 8 nejlepších zdrojů vysoce kvalitních bílkovin.

3 trávicí enzymy a prebiotika

Každá porce Nitro PRO Gold obsahuje speciální směs proteolytických enzymů a prebiotik pro maximální využití bílkovin. Obsahuje novou aktivní složku PreZyme ™, díky níž je tělo schopno vybudovat více svalů se stejným množstvím bílkovin.

BCAA, glutamin, Kreatin pH-X

Každý, kdo usiluje o nárůst svalové hmoty vážně ví, jak je důležitý dostatek BCAA, glutaminu a kreatinu.

Doporučené dávkování:
* 1 dávka je 30g (1 odměrka).
* 1 dávku (30g) rozmíchejte ve 250 ml vody nebo odtučněného mléka.
* Konzumejte alespoň 2x denně (dle vašeho příjmu bílkovin z běžné stravy).
* V tréninkový den konzumujte nejlépe 1 dávku zhruba 45 minut po tréninku, další během dne dle potřeby.
* V netréninkové dny konzumujte 1 dávku ráno a 1 dávku večer.
* Dávkování je závislé na vaší tělesné hmotnosti, fyzické aktivitě a příjmu bílkovin z běžné stravy.

Nutriční informace:
* Nutriční hodnoty: 30 g (1 dávka - 1 odměrka)
* Energetická hodnota: 527 kJ/126 kcal
* Bílkoviny: 21,9 g
* Sacharidy: 2,8 g
* Tuky: 1,75 g
* Kreatin pH-X: 1,75 g
* Bromelain: 250 mg
* Prebiotika: 400 mg
* Xylitol: 900 mg
Profil aminokyselin:
* Aminokyseliny: 100 g
* L-valin: 4838 mg
* L-isoleucin: 4137 mg
* L-leucin: 9094 mg
* L-lysin: 5924 mg
* L-methionin: 1350 mg
* L-tryptofan: 1408 mg
* L-threonin: 3186 mg
* L-fenylalanin: 4029 mg
* L-alanin: 4007 mg
* Kyselina asparagová: 10289 mg
* Kyselina glutamová: 24043 mg
* L-histidin: 2705 mg
* L-prolin: 4510 mg
* L-tyrosin: 3326 mg
* L-arginin: 6946mg
* L-cystein: 2478 mg
* Glycin: 3329 mg
* L-serin: 4621 mg
Složení:
* Mikrofiltrovaný syrovátkový proteinový izolát a syrovátkový proteinový koncentrát, enzymaticky štěpený syrovátkový proteinový hydrolyzát, mléčný proteinový izolát, micelární kasein, syrovátkové peptidy, kaseinát vápenatý, vaječný albumin, glutaminové peptidy, L-leucin, L-valin, L-valin; pro příchuť čokoláda: kakaový prášek, guarová guma, aroma, chlorid sodný, aspartam, karamelový sirup

Informace:
* potravina je určena pro zvláštní výživu

Výrobce BioTech Nutrition
Hmotnost 2200 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BioTech Nitro Gold Pro Enzy Fusion 2200g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.