Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

BioTech Nitro Pure Whey Gold 454g

BioTech Nitro Pure Whey Gold 454g

Cena produktu BioTech Nitro Pure Whey Gold 454g není známa.

 

Popis produktu BioTech Nitro Pure Whey Gold 454g: BioTech Nitro Pure Whey Gold Protein 454g Nitro Pure Whey Gold stanovil novou úroveň požadavků na kvalitní a dostupné přípravky ze syrovátkové bílkoviny. Ať je řeč o tréninku, zaměřeném na zvět...  Více informací


BioTech Nitro Pure Whey Gold 454g - popis

BioTech Nitro Pure Whey Gold Protein 454g

Nitro Pure Whey Gold stanovil novou úroveň požadavků na kvalitní a dostupné přípravky ze syrovátkové bílkoviny. Ať je řeč o tréninku, zaměřeném na zvětšení svalové hmoty, nebo o snižování tělesného tuku, Nitro Gold Protein zabezpečí výborný a kompletní zdroj syrovátkového proteinu. Jedna dávka obsahuje 23 g proteinu, který se skládá podle našeho vlastního patentu z čisté směsi syrovátkové bílkoviny - je to jedinečná mixture, její komponenty jsou: ultrafiltrovaný syrovátkový izolát, syrovátkový koncentrát a glutamin. Ve své kategorii žádný jiný doplněk nemůže soupeřit s formulí Nitro Gold Protein.

Čistý syrovátkový protein se vyrábí bez přídatných látek s nízkým obsahem uhlohydrátů. Nitro Gold Protein neobsahuje syrovátkové proteiny s iontovou výměnou, které byly zbaveny takových důležitých komponent, jako jsou glykomakropeptidy, imunoglobuliny a laktoferin. Během výroby používáme nejvyspělejší technologii. Nitro Gold protein je i výborným zdrojem glutaminu. Nitro Gold Protein je chudý na tuky a sacharidy. Z této formule vynikající chuti můžete kdykoliv připravit osvěžující proteinový nápoj.

Doporučené dávkování:
* Smíchejte 1 dávku (28g) přípravku s 250ml nízkotučného mléka nebo vody.
* Užívejte denně 2-3 dávky, dle Vašeho požadovaného příjmu bílkovin a Vaší tělesné hmotnosti.
* Určeno pro zvláštní výživu, vhodné zejména pro sportovce.

Nutriční informace:
* Nutriční hodnoty: 28 g (1 dávka - 2 odměrky)
* energetická hodnota: 451 kJ/107 kcal
* bílkoviny: 20,7 g
* sacharidy: 1,9 g
* cukry: 0,5 g
* tuky: 1,7 g
* nasycené mastné kyseliny:

Výrobce BioTech Nutrition
Hmotnost 454 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BioTech Nitro Pure Whey Gold 454g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.