Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Extrifit Long 80 Multiprotein 2,27kg borůvka

Extrifit Long 80 Multiprotein 2,27kg borůvka

Cena:

1 378 Kč

Koupit za 1 378 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Extrifit Long 80 Multiprotein 2,27kg borůvka: Long 80 Multiprotein 2,27 kg borůvka Extrifit® Vám přináší inovaci jednoho ze svých nejlepších a na trhu nejúspěšnějších produktů - Long 80 - 7 Hours se nyní jmenuje Long® 80 Multiprotein. Čím je Long® 80 Multiprotein lepší? Vylepšili jsme jeho složení: zastoupení jednotlivých bílkovinných zdrojů (zásadní je obsah enzymaticky hydrolyzovaného syrovátkového proteinu s nejvyšším stupněm hydrolýzy DH 32 a s vysokým obsahem krátkých peptidů), namísto dvou enzymů obsahuje komplex sedmi účinných enzymů a v neposlední řadě jsme také zvolili jako sladidlo steviolglykosidy, neboli sladidlo z rostliny stévie, které je přírodního původu. Navíc jsme vylepšili také chuť tohoto výrobku a nabízíme Vám novou lahodnou příchuť cookies, takže nový Long® 80 Multiprotein máte nyní v šesti příchutích! > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Extrifit Long 80 Multiprotein 2,27kg borůvka - popis

Long 80 Multiprotein 2,27 kg borůvka Extrifit® Vám přináší inovaci jednoho ze svých nejlepších a na trhu nejúspěšnějších produktů - Long 80 - 7 Hours se nyní jmenuje Long® 80 Multiprotein. Čím je Long® 80 Multiprotein lepší? Vylepšili jsme jeho složení: zastoupení jednotlivých bílkovinných zdrojů (zásadní je obsah enzymaticky hydrolyzovaného syrovátkového proteinu s nejvyšším stupněm hydrolýzy DH 32 a s vysokým obsahem krátkých peptidů), namísto dvou enzymů obsahuje komplex sedmi účinných enzymů a v neposlední řadě jsme také zvolili jako sladidlo steviolglykosidy, neboli sladidlo z rostliny stévie, které je přírodního původu. Navíc jsme vylepšili také chuť tohoto výrobku a nabízíme Vám novou lahodnou příchuť cookies, takže nový Long® 80 Multiprotein máte nyní v šesti příchutích!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Extrifit Long 80 Multiprotein 2,27kg borůvka užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.

Nejlevnější Extrifit Long 80 Multiprotein 2,27kg borůvka akční ceny - Levné Extrifit Long 80 Multiprotein 2,27kg borůvka

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Extrifit Long 80 Multiprotein 2,27kg borůvka stojí 1 378 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Extrifit Long 80 Multiprotein 2,27kg borůvka najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Proteiny - bílkoviny.

Extrifit Long 80 Multiprotein 2,27kg borůvka najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz