Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Fitness Authority Mass Core 7000g

Fitness Authority Mass Core 7000g

Cena produktu Fitness Authority Mass Core 7000g není známa.

 

Popis produktu Fitness Authority Mass Core 7000g: Fitness Authority Mass Core 7000g MassCore ® je produkt nové generace určený k přípravě výživného protein-sacharidového nápoje, který je vhodný pro fyzicky aktivní jedince a zvláště sportovce. Ma...  Více informací


Fitness Authority Mass Core 7000g - popis

Fitness Authority Mass Core 7000g
MassCore ® je produkt nové generace určený k přípravě výživného protein-sacharidového nápoje, který je vhodný pro fyzicky aktivní jedince a zvláště sportovce. MassCore ® je mnohosložkový a komplexní potravinový doplněk dodávající vše potřebné k rychlému přírůstku svalové hmoty ve spojení s odpovídajícím silovým tréninkem. Každá dávka MassCore ® obsahuje 40 g plnohodnotných bílkovin podporujících růst a udržování svalové hmoty, obsahuje také di-, tripeptidy a volné aminokyseliny pocházející z hydrolyzovaného syrovátkového proteinu (Optipep ™), hydrolyzovaného kaseinu (PeptoPro ®) a syrovátkového izolátu (Isolac ®). Navíc je v každé dávce výrobku obsaženo 136 g sacharidů (jednoduchých a složených, včetně Vitarga ®), které jsou hlavním zdrojem energie pro pracující svaly, čímž také zabraňují využívání tělesných bílkovin jako energetického zdroje (tedy úbytku svalové hmoty).
PeptoPro ®
* PeptoPro ® je vysoce pokročilá peptidová substance získaná z mléčných bílkovin Obsahuje více než 60% di- a tri-peptidů, jejichž molekulární částice jsou tak malé, že nemusejí projít mechanismem běžného trávení a jsou rychle vstřebatelné. Je úplně rozpustný ve studené vodě, bez obsahu laktózy a tuku Klinické studie ukazují, že konzumace PeptoPro ® zajišťuje: lepší fyzickou výkonnost a zvýšenou odolnost rychlejší regeneraci po tréninku svalovou syntézu bílkovin v průběhu a po cvičení PeptoPro ® je stálá a velmi dobře známá značka ve světě sportovních doplňků.
* Jak funguje PeptoPro ®? Po požití je bílkovina podrobena procesu trávení. Po počáteční fázi trávicího procesu, kdy působí enzymy obsažené ve slinách, se potrava dostává do tenkého střeva, kde dochází ke klíčovým reakcím z hlediska účinnosti této směsi. PeptoPro® je bílkovina hydrolyzovaná za účasti proteolytických enzymů a vznikají tak peptidy a volné aminokyseliny, základní stavební jednotky bílkovin. Díky tomu, že jsou tyto látky dostatečně malé, mohou být vstřebány z tenkého střeva do krevního oběhu a okamžitě transportovány do všech tělesných buněk. Je třeba poznamenat, že tělo má během i po tréninku omezenou schopnost trávení díky sníženému prokrvení střev (cca 80%). Vlastnosti směsi PeptoPro® tedy účinně kompenzují tyto nenaplněné kapacity.
* PeptoPro ® - maximální využití bílkovin a enormní obsah leucinu! Leucin je nejdůležitější aminokyselina pro bezchybný průběh syntézy svalových bílkovin. PeptoPro ® je jedním z nejlepších zdrojů leucinu. Jeden gram leucinu v PeptoPro ® je absorbován třikrát efektivněji než leucin, který se nachází v běžných BCAA. Důvodem je fakt, že v BCAA figurují především volné aminokyseliny, ale v PeptoPro ® mají formu di-a tri-peptidů, u nichž je prokázána 2-3 krát rychlejší vstřebatelnost.
* PeptoPro ® začíná budovat svalstvo už 30 minut po užití. Historie produktu sahá do roku 2001, kdy začali členové nizozemské olympijské asociace hledat co nejvhodnější regenerační nápoj pro své sportovce. V roce 2004, byl na bázi PeptoPro® vytvořen nápoj, který zaznamenal u sportovců olympijského týmu obrovský úspěch. V roce 2011 už byly nápoje obohacené o PeptoPro® běžnou součástí suplementace profesionálních sportovců. -PeptoPro ® je prášek zcela rozpustný ve vodě, bez chuti, za což vděčí patentovanému komplexu enzymů, který eliminuje hořkou chuť charakteristickou pro hydrolyzáty. -Poskytuje aminokyseliny, které se rychle vstřebávají a pomáhají chránit svaly během cvičení. Po cca 60 minutách tréninku, tělo získává 5-15% energie z aminokyselin. Bez jejich dodání zvenčí začnou být spotřebovávány aminokyseliny potřebné pro budování svalové hmoty. -Výsledkem konzumace PeptoPro® je lepší výkon a lepší vytrvalost PeptoPro ® zajišťuje regeneraci svalů tím, že tělu poskytuje složky nejefektivněji budující svalovou hmotu – peptidy, a to během tzv. metabolického okna, buněčný stav trvající asi půl hodiny po tréninku. Výsledkem je okamžitá regenerace.

Doporučené dávkování:
* Rozmíchejte 4 odměrky v 400 ml vody nebo odstředěného mléka.
* Užijte ½ -1 dávku 45 až 75 minut před tréninkem a ½ -1 dávku ihned po tréninku.
* V netréninkových dnech berte 1 dávku mezi jídly.

Nutriční informace:
* Nutriční hodnoty: 200g - 4 odměrky (1 dávka)
* Energetická hodnota: 3 177kJ / 749kcal
* Bílkoviny: 40g
* Sacharidy: 136g
* - z toho cukry: 20g
* Tuky: 5g
* - z toho nenasycené: 3,2g
* Vláknina: 2g
* Sodík: 0,2g
Složení:
* sacharidový komplex [maltodextrin, glukóza, kukuřičný škrob (Vitargo ®)]
* proteinový komplex [koncentrát mléčné bílkoviny, koncentrát syrovátkové bílkoviny (Carbelac ®)
* podmáslí
* izolát syrovátkové bílkoviny (Isolac ®),
* hydrolyzát syrovátkového proteinu
* hydrolyzovaný syrovátkový izolát (Optipep ™)
* hydrolyzovaný kasein (PeptoPro ®)]
* kakao
* zahušťovadlo (xanthanová guma)
* příchutě
* barviva (E150c 1,2,3 ; beta-karoten 4,5,6 ; červená řepa - koncentrát v prášku 7)

Informace:
* Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu
* Obsahuje mléčné alergeny
* Vyrobeno na přístroji, který zpracovává také sóju, vejce, arašídy, ořechy a pšeničné výrobky.
* Nevhodné pro těhotné nebo kojící ženy
* Skladujte na suchém a chladném místě
* Uchovávejte mimo dosah dětí
* Chraňte před přímým slunečním zářením

 
Fitness Authority Crea Core 350g
Kreatinový suplement založený na pokročilých formách kreatinu, včetně populárního kreatinu HCl. Výrobek je obohacen o CarnoSyn ®, což je patentovaná forma Beta-alaninu, který snižuje hromadění kyseliny mléčné ve svalech během dlouhých tréninků. Přídavek pískavice (řecké seno) má při užívání za následek vzestup hladiny testosteronu, který pomáhá při budování kvalitní, pevné svalové hmoty. Každá forma kreatinu v CreaCore ® byla naměřena a přidána v přesném množství, aby se vaše tréninky posunuly na vyšší úroveň.
* Maximálně efektivní suplement poskytující kreatin nejvyšší kvality Creatine HCL
* Obsahuje pokročilé formy kreatinu obohacené o CarnoSyn® a pískavici
* Zvyšuje tělesnou výkonnost a buduje svalstvo

Doporučené dávkování:
* rozmíchejte 1 odměrku prášku (7 g/6,2 g) ve 150 ml vody
* vypijte jednu dávku před tréninkem

Nutriční informace:
* Nutriční hodnoty  - příchuť cherry: 7g (1 dávka)
* Kreatin hydrochlorid: 3 000mg
* Dikreatin malát: 1 500mg
* Kreatin AKG: 500mg
* Beta-alanin (CarnoSyn ®): 1 000mg
* Pískavice řecké seno Trigonella foenum-graecum L.: 200mg
Složení:
* kreatin hydrochlorid
* dikreatin malát
* beta-alanin CarnoSyn ®, (CarnoSyn ® je registrovaná obchodní značka společnosti Natural Alternatives International, Inc.)
* kreatin alfa-ketoglutarát
* pískavice řecké seno Trigonella foenum prášek-graecum L.
* protispékavá látka (oxid křemičitý)

Informace:
* Nepřekračujte doporučenou denní dávku
* Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhražka pestré a vyvážené stravy
* Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou z obsažených složek
* Zvyšuje tělesnou hmotnost
* Neužívejte během těhotenství nebo při kojení
* Uchovávejte mimo dosah dětí
* Skladujte na suchém a chladném místě
* Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření

Výrobce Fitness Authority
Hmotnost 7000 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fitness Authority Mass Core 7000g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.