Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Fitness Authority Platinum Micellar Casein 1600g

Fitness Authority Platinum Micellar Casein 1600g

Cena produktu Fitness Authority Platinum Micellar Casein 1600g není známa.

 

Popis produktu Fitness Authority Platinum Micellar Casein 1600g: Jedinečné vlastnosti micelárních kaseinů napomáhájí během trávení pozvolnému uvolňování aminokyselin do krevního řečiště. Tak jako je syrovátková bílkovina ideálním potréninkovým proteinem, tak je...  Více informací


Fitness Authority Platinum Micellar Casein 1600g - popis

Jedinečné vlastnosti micelárních kaseinů napomáhájí během trávení pozvolnému uvolňování aminokyselin do krevního řečiště. Tak jako je syrovátková bílkovina ideálním potréninkovým proteinem, tak je micelární kasein nejúčinnější látkou pro rozštěpení aminokyselin ve Vašem těle během mnohem delší doby. V žaludku získává kasein formu gelu, čímž se zpomaluje samotné trávení a rozklad proteinů je tím důslednější s nutnou tvorbou aminokyselin, které jsou nezbytné pro růst Vašich svalů.
Micelární kasein je nejlepším zdrojem bílkovin v případě, že potřebujete jeho pomalé uvolňování po dlouhou dobu. Micelární kasein dodávaný firmou Fitness Authority ® je vyráběn s použitím ultra-filtrace z nízkotučného mléka, což je proces, který umožňuje odstranění zbytečných tuků a laktózy.
PLATINUM micelární kasein byl obohacen o trávicí enzym Aminogen ® pro co největší využití bílkovinného potenciálu.
Kasein brání rozpadu bílkovin až o 34% v rozmezí 7 hodin než je běžné.
Po užití kaseinu byla v krvi pozorována po dobu sedmi hodin vyšší hladina aminokyselin než po užití syrovátky – což potvrzuje výhody pomalého uvolňování aminokyselin.
V testovací skupině poživatelů syrovátkových bílkovin došlo k výraznému snížení hladiny aminokyselin v krvi již 3 hodiny po konzumaci.
Doporučené dávkování:
* Podle potřeb užívejte odpovídající množství proteinu Platium Micellar Casein asi 30 minut před usnutím. Rozmíchejte 1 – 2 odměrky v 200 – 400 ml vody anebo nízkotučného mléka a vychutnejte si výbornou chuť tohoto proteinového nápoje.
* Nutriční hodnoty (27 g suplementu): Množství
* Kalorie: 98,3 kcal / 411 kJ
* Bílkoviny: 22 g
* Uhlovodíky: 1,9 g
* z toho cukr: 0 g
* z toho vlákniny: 0 g
* Tuky: 0,3 g
* z toho nasycené tuky: 0,2 g
* z toho trans tuky: 0 g
* Vápník (jako uhličitan vápenatý): 560 mg
* Sodík (jako chlorid sodný): 40 mg
* Draslík (jako cytran draselný): 132 mg
* Hořčík (jako oxid hořečnatý): 27 mg
* Fosfor (jako di-fosforečnan vápenatý ): 370 mg
* Chlór (jako chlorid bi-uhličitan ): 71 mg
 
Typový aminokyselinový profil ve 100 g suplementu:
* Leucin: 10 g
* Izoleucin: 5,1 g
* Valin: 6,3 g
* BCCA celkem: 21,4 g
* Kyselina aspargová: 7,9 g
* Kyselina glutaminová: 21,3 g
* Serin: 5,6 g
* Glycin: 1,9 g
* Histidin: 4,9 g
* Arginin: 4,0 g
* Treonin: 4,6 g
* Alanin: 3,4 g
* Prolin: 10,0 g
* Tyrosin: 5,3 g
* Metionin: 2,9 g
* Cystin: 0,6 g
* Fenyloalanin: 4,6 g
* Lysin: 8,2 g
* Tryptofan: 1,8 g
Informace pro alergiky: Tento výrobek obsahuje složky, které pocházejí z mléka (syrovátkové bílkoviny) a sóji (lecitin). V naší továrně se také používají složky, které pocházejí z vajec, arašídů, kukuřice, pšenice, ořechů, semínek a siřičitanů.
Složení:
Vanilka a jahoda: Micelární kasein, stabilizátor (karboxymethylcelulóza), látky zvýrazňující chuť, trávící enzym Aminogen ®, náhradní sladidla (acesulfam draselný, sukralóza).
AMINOGEN® je ochranná známka patřící Triarco Industries a je chráněn patentem. U.S. Patent No. 5,387,422.
Čokoláda: Micelární kasein, kakaový prášek, stabilizátor (karboxymethylcelulóza), látky zvýrazňující chuť, trávící enzym Aminogen ®, náhradní sladidla (acesulfam draselný, sukralóza).
Malina: Micelární kasein, stabilizátor (karboxymethylcelulóza), látky zvýrazňující chuť, přírodní barvivo (karmín), trávící enzym Aminogen ®, náhradní sladidla (acesulfam draselný, sukralosa).
Poznámka
* Tento produkt obsahuje fenylalanin. Neužívejte v případě onemocnění fenylketonurií. Skladujte v čistém, chladném a suchém prostředí. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Uchovávejte mimo dosah děti.

Informace:
* potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Výrobce Fitness Authority
Kaseinový Ano
Hmotnost 1600 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fitness Authority Platinum Micellar Casein 1600g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Kreatin, Ostatní sportovní výživa.