Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Fitness Authority So Good Protein 908g

Fitness Authority So Good Protein 908g

Cena produktu Fitness Authority So Good Protein 908g není známa.

 

Popis produktu Fitness Authority So Good Protein 908g: Fitness Authority So Good Protein 908g SO GOOD PROTEIN ! ® je proteinový doplněk stravy vyrobený ze syrovátkové bílkoviny a doplněn o kousky ovoce, čokolády nebo vanilky. Tyto kousky byly získá...  Více informací


Fitness Authority So Good Protein 908g - popis

Fitness Authority So Good Protein 908g

SO GOOD PROTEIN ! ® je proteinový doplněk stravy vyrobený ze syrovátkové bílkoviny a doplněn o kousky ovoce, čokolády nebo vanilky. Tyto kousky byly získány speciální metodou vakuového vymrazování (lyofilizace), aby se zachovala jejich co nejvyšší výživová hodnota.

Syrovátkový protein má nejvyšší nutriční hodnotu a biologickou aktivitu ze všech forem bílkovin dostupných v klasickém potravinářství. Je to právě výborná stravitelnost a bohatý aminokyselinový profil co jej činí tím nejefektivnějším. Mimo to, že proteiny přispívají k růstu svalové hmoty a pomáhají při udržování zdravých kostí, je příjem bílkovin základem pro řádný průběh metabolických procesů, a to zejména při tělesných cvičeních a v době zvýšené potřeby příjmu bílkovin - při hubnutí .

Lyofilizované ovoce poskytuje přírodní vitamíny, minerály a antioxidanty nezbytné pro zachování lidského zdraví. Vitamíny a minerální látky jsou v odpovídajících dávkách potřebné pro udržení dobrého zdraví a imunitních funkcí. Antioxidanty jsou látky, které pomáhají redukovat volné radikály, tím, že se na ně vážou a jsou vyplaveny z těla anebo se sníží jejich škodlivý vliv na organismus.

Lyofilizace je speciální výrobní proces, který spočívá v sušení potravin, které nejsou odolné vůči vysokým teplotám. Je založen na vysušování mrazem v prostředí se sníženým tlakem. Během tohoto procesu nedochází k významné ztrátě vitamínů, minerálů, bílkovin, sacharidů, tuků, nebo biologicky aktivních látek jako jsou polyfenoly. Nemění se jejich organoleptické vlastnosti – smysly vnímatelná chuť, vůně, barva.

Suplementace pomocí speciální kombinace syrovátkového proteinu s mrazem sušenými kousky ovoce, čokolády nebo vanilky je moderní výživný a vyvážený způsob stravování se zajištěním vysokého obsahu bílkovin. Je to chutný, přírodní a zdravý proteinový koktejl pro každého, kdo pečuje o své zdraví. Tato inovativní formule může být i náhražkou běžného pokrmu, protože obsahuje adekvátní množství bílkovin a vyvážený poměr živin.

So Good Protein v bodech:
* Vysoký obsah bílkovin (26g na dávku).
* Neobsahuje aspartam.
* Vynikající chuť a rozpustnost.
* Ideální pro formování štíhlé sportovní postavy.
* Pohodlný způsob, jak vašemu tělu dodat bílkoviny v rámci každodenní stravy.
* Doporučeno během hubnutí i regenerace organismu po tréninku.

Doporučené dávkování:
* 1 dávka je 40g (2 odměrky).
* Rozmíchejte 1 dávku (40g) ve 250 ml vody nebo mléka.
* Vypijte dávku před a dávku po tréninku nebo jako svačinu mezi jídly.

Nutriční informace:
* Nutriční hodnoty: 40 g (1 dávka - 2 odměrky)
* Energetická hodnota: 627 kJ/132 kcal
* Bílkoviny: 26 g
* Sacharidy: 5,6 g
* Cukry: 1,6 g
* Tuky: 3,4 g
* - nasycené: 2 g
* Vláknina: 0,4 g
* Sodík: 0,1 g
Složení:
* Mléčný proteinový komplex [syrovátkový proteinový koncentrát (Carbelac ®), syrovátkový proteinový izolát (ISOLACA ®) , hydrolyzát syrovátkového proteinu (Optipep ™), hydrolyzovaný kasein (PeptoPro®)], kakao (příchuť čokoláda) , aroma, ovocné kousky (2-2, 8%) (všechny příchutě kromě čokolády), zahušťovadlo (xanthan), čokoládové lupínky 2% (příchuť čokoláda), sůl (příchuť čokoláda), regulátor kyselosti (kyselina citrónová) (příchuť jahoda), barvivo (červená řepa - prášek) (příchuť jahoda a bílá čokoláda), sladidlo (sukralóza) , barviva (karoten).

Doplňující informace:
* Potravina určena pro zvláštní výživu.

Upozornění:
* tento výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy

Výrobce Fitness Authority
Hmotnost 908 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fitness Authority So Good Protein 908g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Kreatin, Ostatní sportovní výživa.