Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Fitness Authority Titanium Pro Plex 7 2270 g

Fitness Authority Titanium Pro Plex 7 2270 g

Cena produktu Fitness Authority Titanium Pro Plex 7 2270 g není známa.

 

Popis produktu Fitness Authority Titanium Pro Plex 7 2270 g: Fitness Authority Titanium Pro Plex 7 * S vysokým obsahem bílkovin * 7 různých zdrojů bílkovin: syrovátkový proteinový koncentrát Carbelac®, syrovátkový proteinový izolát ISOLAC®, syrovátkový pr...  Více informací


Fitness Authority Titanium Pro Plex 7 2270 g - popis

Fitness Authority Titanium Pro Plex 7 * S vysokým obsahem bílkovin
* 7 různých zdrojů bílkovin: syrovátkový proteinový koncentrát Carbelac®, syrovátkový proteinový izolát ISOLAC®, syrovátkový proteinový hydrolyzát Optipep™, micelární kasein, hydrolyzovaný kasein PeptoPro ®, vaječný albumin a hovězí proteinový izolát
* S nízkým obsahem cukru
* Protein přispívá k nárůstu svalové hmoty
* Protein pomáhá udržovat svalovou hmotu
* Protein pomáhá udržovat zdravé kosti
Titanium PRO Plex 7 je nejmodernější komplex proteinů, které jsou nezbytné pro správné fungování každého živého organismu, a které hrají zvláště důležitou roli v oblasti sportovní výživy. Obsažené zdroje proteinů v Titaniu jsou: syrovátkový proteinový koncentrát Carbelac ®, syrovátkový proteinový izolát ISOLAC®, syrovátkový proteinový hydrolyzát Optipep ™, micelární kasein, hydrolyzovaný kasein PeptoPro®, vaječný albumin a hovězí proteinový izolát. Všechny tyto typy bílkovin mají odlišnou strukturu a vlastnosti, které mají různé aminokyselinové složení a různou rychlost trávení, což umožňuje postupné vstřebávání. Hydrolyzované bílkoviny byly podrobeny procesům obdobným těm, které probíhají bezprostředně po jejich konzumaci přirozenou cestou. Proto také obsahují větší množství peptidů a volných aminokyselin, které se mohou po užití nápoje snáze a rychleji zapojit do procesu tvorby svalové hmoty. Na rozdíl od rychle vstřebávaných aminokyselin pocházejících z hydrolyzátu se kaseinové složky absorbují ještě několik hodin po konzumaci, což je nejvhodnější způsob pro tzv. ,, noční“ výživu. Izolát je nejkoncentrovanější zdroj čistých a kvalitních bílkovin. Hovězí protein má jiný profil aminokyselin než syrovátkový a kromě toho ,díky obsahu hydroxyaminokyselin, podporuje produkci kolagenu. Vzhledem k široké nabídce různých druhů proteinů, je Titanium Pro Plex 7 ideální prostředek pro všechny s aktivním životním stylem - sportovce, kulturisty a všechny, kdo mají zvýšenou potřebu konzumace bílkovin, přispívajících k růstu a udržení svalové hmoty nebo i zdravých kostí. 
Doporučená dávka: 1 odměrka (27 g)
Počet dávek v balení: 84
Nutriční informace:* Složení výrobku na: 27g (NRV)
* Energetická hodnota: 531 kJ / 125kcal ( 6 % )* * Tuky: 1,5 g ( 2 % )* * z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g
* Sacharidy: 0,6 g ( 0,2 % )* * z toho cukry: 0,6 g ( 0,7 % )* * Vláknina: 0,1g
* Bílkoviny 22g (44 %)* 80 g (160 %)* * Sůl: 0,03 g ( 0,5 % ) * NRV - Denní referenční příjem
* Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby ( 8 400 kJ / 2 000 kcal )
Složení: 
Směs proteinů [syrovátkový proteinový koncentrát Carbelac ®, izolát hydrolyzovaného hovězího proteinu, syrovátkový proteinový izolát ISOLAC®, micelární kasein ( z mléka ), vaječný albumin, koncentrát hydrolyzovaného syrovátkového proteinu Optipep™, hydrolyzovaný kasein (mléčný) PeptoPro®] , kakao (1) , aroma, zahušťovadlo (xanthan), barviva (červená řepa (2), beta-karoten (3) ), sladidla (sukralóza)
Pouze v těchto příchutích: 1 Čokoláda, 2 Jahoda, 3 Vanilka.
Doporučené dávkování: 
Rozmíchejte 1 odměrku prášku ve 200 ml vody. Pijte 3-4 dávky denně (po snídani, 60-90 minut před tréninkem, ihned po tréninku a 30-60 minut před spánkem).
Upozornění: 
Neužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Obsahuje alergeny z mléka a vajec. Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící matky. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření.

Výrobce Fitness Authority
Hmotnost 2270 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fitness Authority Titanium Pro Plex 7 2270 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.