Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Fitness Authority Whey Protein 4500 g

Fitness Authority Whey Protein 4500 g

Cena produktu Fitness Authority Whey Protein 4500 g není známa.

 

Popis produktu Fitness Authority Whey Protein 4500 g: FA WHEY PROTEINJEDEN Z NEJCHUTNĚJŠÍCH PROTEINŮ NA NAŠEM TRHUFA Whey Protein je prvotřídní proteinový přípravek obsahující koncentrát syrovátkových bílkovin té nejvyšší kvality. Díky komplexu tráví...  Více informací


Fitness Authority Whey Protein 4500 g - popis

FA WHEY PROTEINJEDEN Z NEJCHUTNĚJŠÍCH PROTEINŮ NA NAŠEM TRHUFA Whey Protein je prvotřídní proteinový přípravek obsahující koncentrát syrovátkových bílkovin té nejvyšší kvality. Díky komplexu trávících enzymů máte jistotu, že každá dávka bude vaším organismem beze ztrát zpracována a přitom nezpůsobí žaludeční problémy. Výhodou proteinu je také skvělá rozpustnost a 18 výborných příchutí! Přípravek značky FA® nutrition může být užíván kdykoli během dne a to ho dělá jedinečným doplňkem stravy.VE SLOŽENÍ PŘÍPRAVKU FA WHEY PROTEIN SE NACHÁZÍ:* Koncentrát syrovátkové bílkoviny, která se vyznačuje rychlou vstřebatelností (biologická hodnota BH = 104). Zahrnuje široký profil aminokyselin a je dokonalým zdrojem alfa laktoalbuminu, laktoferinu posilujícího imunitu a laktoperoxidázy vykazující antibakteriální účinky.
* Komplex AMINOGEN*  je směs trávících enzymů podporující vstřebávání bílkovin díky jejich štěpení na peptidy.
FA WHEY PROTEIN V BODECH:* 20 g bílkovin v 1 dávce
* Neobsahuje trans-tuky
* Výborná rozpustnost
* Obohacen komplexem trávících enzymů - AMINOGEN®
* Vhodný i pro vegany
* Dostupný v 18 skvělých příchutích
* AMINOGEN® je ochranná známka patřící Triarco Industries a je chráněn patentem. U.S. Patent No. 5,387,422.

Výrobce Fitness Authority
Veganský Ano
Hmotnost 4500 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fitness Authority Whey Protein 4500 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.