HLEDEJCENY.cz

Garden of Life Organic Plant Protein 280g - porovnání cen

Garden of Life Organic Plant Protein 280g

Garden of Life Organic Plant Protein 280g čokoláda

Co je Organic rostlinný protein?
Organic rostlinný protein je certifikovaný USDA Organic a Non-GMO Project Verified. Tento doplněk stravy je odlišný od ostatní řady proteinů Garden of Life. Organic rostlinný protein je jedinečně vytvořený tak, aby měl vynikající chuť a strukturu a je ideální pro každého, kdo hledá čistý doplněk proteinů, které jsou bez alergenů, jakými je lepek, obiloviny, mléko a sója.

HLAVNÍ VÝHODY:
* Jedinečná směs bílkovin – Organic rostlinný protein obsahuje novou, inovativní směs certifikovaných organických bílkovin, které mu dávají výjimečnou hladkou a krémovou strukturu bez hrudek a hrubých částí.
* Vynikající chuť – Navržen tak, aby skvěle chutnal i při pouhém smíchání s vodou.  K dispozici ve 4 lahodných chutí  – čokoláda, vanilka, káva (s Marley Coffee) a energy (s Guayaki Yerba Mate a přidaným vitaminem B 12). Všechny příchutě jsou přírodní a nejsou použity žádné umělé přísady. Skvěle také chutná s neslazeným mandlovým mlékem.
* Bez obilovin a lepku – Všechny proteiny Garden of Life jsou označeny jako bezlepkové, avšak Organic rostlinný protein je unikátní v tom, že neobsahuje žádná zrna obilovin ani hnědou rýži, a proto pouze proteiny Garden of Life jsou jak bez lepku, tak i bez obilovin.
* Dokonale stravitelný – Organic rostlinný protein dodává tělu vysoce stravitelné rostlinné bílkoviny s 13ti druhy enzymů a miliardou CFU probiotik. To je důležité pro lidi, kteří mají problémy se strávením obilovin.
* USDA organické farmy – Garden of Life úzce spolupracuje a podporuje několik rodinných farem v Severní Americe a Kanadě, kteří produkují vysoce kvalitní a čisté bílkoviny. Organic rostlinný protein je tvořen unikátní směsí sedmi výživných rostlinných bílkovin a pěti organických semenných bílkovin (hrách, lněné semínka, chia semínka, dýňová semínka a semínka brusinek). Spolupracujeme s našimi farmáři, abychom zajistili, že tyto složky jsou k dispozici ve vysoké kvalitě a čistotě.
* Dvě africké superpotraviny – Moringa a Baobab jsou bohaté na bílkoviny, minerály a antioxidanty. Nakupujeme je skrz African Hub, abychom zaručili spravedlivý obchod.
* Vynikající zdroj bílkovin – 15 gramů kvalitních rostlinných bílkovin v jedné porci s kompletním profilem aminokyselin – ideální pro růst, tvorbu svalů a regeneraci tkání.
* Více než 3 g aminokyselin s rozvětvenými řetězci (BCAA) – Skvělé pro sportovce, před nebo po cvičení a pro všechny, kteří chtějí zvýšit příjem bílkovin.
* Méně než 1 g cukru, 2 g až 4 g vlákniny a pouze 100 kalorií v jedné porci – Ideální profil k podpoře zdraví a regulaci hmotnosti.
* Nejčistší protein s dvojitou certifikací – Všechny proteiny Garden of Life, včetně organického rostlinného proteinu jsou dvojí certifikované. Certifikované USDA Organic a  Non-GMO Project Verified (ověřené nezávislou třetí stranou). Tohle je standard pro Garden of Life, přesto je tohle dvojité ověření v současné době poměrně vzácné v našem odvětví.

Dávkování:

Dospělí smíchejte 1 odměrku (je zahrnuta v balení) tj. 28 g do 0,24l vody jednou či vícekrát denně. Výborně chutná s s neslazeným mandlovým nebo rýžovým mlékem. Přibližně 10 dávek v balení.

Tabulka nutričních hodnot:
* VÝŽIVOVÉ HODNOTY V 1 DÁVCE (28g):
 % DDD* * * Energetická hodnota:
460kJ/110kcal
* Energetická hodnota z tuku: 82kJ/20kcal
* Tuky: 2,5 g
* Nasycené mastné: 0 g
* Mononenasycené tuky: 1 g
* Polynenesycené tuky: 1 g
* Sacharidy:
6 g
* Cukry: 1,5 g
* Vláknina:
3 g
*      rozpustná:
1 g
*      nerozpustná:
2 g
* Bílkoviny: 15 g
* Sůl: 0,45 g
* Draslík: 140 mg
* Vápník:
32 mg
* Vitamín E:

0,24 mg
* Thiamin:
0,4 mg
* Niacin: 0,32 mg
* Kyselina listová: 8 µg
* Biotin: 1 µg
* Hořčík: 38 mg
* Selen: 22 µg
* Mangan: 0,7 mg
* Molbyden: 35 µg
* Železo: 4,2 mg
* Vitamín K* 6 µg
* Riboflavin: 0,03 mg
* Vitamín B6: 0,03mg
* Vitamín B12: 0,25µg
* Fosfor: 140 mg
* Zinek: 1 mg
* Měď: 0,2mg
* Chrom:
2,4 µg

Složení:

 
* Certifikovaná Organic rostlinná proteinová směs z: {Hrách (semeno), len(semeno), brusinky (semeno), baobab (plod), moringa (list), chia salvia hispanica (semeno), dýně (semeno)}
* RAW enzymová směs:Lipase, Protease, Aspergillopepsin, Beta-Glucanase, Cellulase, Bromelain, Phytase, Lactase, Papain, Peptidase, Peptinase, Xylanase, Hemicellulase,
* RAW probiotická směs:(Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus) 1 miliarda CFU
* Ostatní složky: Organic kakao, Organic čokoládovo-vanilková příchuť, sladidlo stevia: steviol-glykosid,
* Označení:* * DDD=% doporučené denní dávky
* Neobsahuje:mléko, soju, ořechy, přidaný cukr, plniva, úmělé příchutě, sladidla a konzervanty,

Upozornění:
* Skladujte na chladném a suchém místě. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní pečeť poškozená, nebo chybí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti.Může dojít k usazování. Minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz