HLEDEJCENY.cz

Garden of Life RAW Organic Fit 44g - porovnání cen

Garden of Life RAW Organic Fit 44g

Garden of Life RAW Organic Fit 44g marley coffee

RAW Fit Marley Coffee 443g.  vysoce účinný protein pro Fitness, pomáhá udržet a budovat fit postavu. Je to certifikovaný USDA organic výrobek na rostlinné bázi s vysokým obsahem bílkovin. Je v prášku a má jemnou, lehce nasládlou chuť, která se skvěle mísí s vašim oblíbeným jídlem nebo nápojem. Tento produkt se při výrobě tepelně nezpracovává, a díky tomu si zachovává veškeré účinné látky a vitamíny prospěšné pro vaše tělo. Složky obsažené ve výrobku přispívají k udržení fitness postavy, zlepšují energii - vitalitu - svaly - výdrž. Doplněk stravy. I přes používání dodržujte různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

* Podporuje zdravou hladinu cukru v krvi a přirozené spalování tuku, díky síle extraktu ze zelených kávových zrn neobsahující kofein, které jsou bohaté obsahem chromu s přídavkem organic skořice a organic rostlinných klíčků.
* Látky rostliny Ashwagandha (Indický ženšen)přispívají k zlepšení duševního zdraví, zvládání stresu & spánku. Podporuje Energii - vitalitu - svaly - výdrž a zlepšuje koncentraci.
* Pomáhá vybudovat svalovou hmotu při cvičení a následně ji zachovat – denní dávka 28g čistého RAW přírodního proteinu s 13ti druhy organických klíčků se vstřebáním 98,2%.
* Přirozeně zahání pocit hladu díky obsahu rozpustné a nerozpustné vlákniny z kontrolovaného organic obilí, klíčků, semen, luštěnin a ovoce.
* Podporuje zdravé trávení a vylučování s živými probiotiky a enzymy.

Proč na RAW (syrové stravě) opravdu záleží:

Teplo způsobuje denaturaci bílkovin, což snižuje jejich vstřebání do vašeho těla, ale Garden of Life výrobky se od ostatních liší tím, že jsou vyrobeny při nízkých teplotách, bez jakýchkoliv přidaných plniv (jako je maltodextrin, který může pocházet z geneticky modifikované kukuřice). Takto tepelně neupravené potraviny si zachovávají veškeré aminokyseliny, enzymy a další látky potřebné pro tělo.

Výrobky Garden of Life

Společnost Garden of Life se zavazuje k udržitelnosti ekologického zemědělství, které je dobré pro nás, ale taky naši planetu. Běžné zemědělské praktiky totiž využívají více než 150 druhů syntetických pesticidů, které způsobují znečištění vody a půdy, a dále podporují používání geneticky modifikovaných semen, což má za následek snížení biodiverzity na naší planetě. Garden of Life využívá kromě certifikovaných ekologických způsobů zemědělství také recyklovatelné obaly, rostlinné barvy a obnovitelné zdroje energie z větrných elektráren.

Dávkování:

Dospělí smíchejte 1 odměrku 44 g proteinu do 0,25l vody. Nanejvýš dvakrát denně. Může být také smícháno s neslazeným mandlovým nebo rýžovým mlékem. Přibližně 10 dávek v balení.

Tabulka nutričních hodnot:
* VÝŽIVOVÉ HODNOTY V 1 DÁVCE 44g.:
% DDD* * * Energetická hodonta:
753kJ/180kcal
* Energetická hodnta z tuku:
63kJ/15kcal
* Tuky: 2 g
* nasycené mastné: 1 g
* mononenasycené tuky:
 
* polynenasycené tuky:
* Sacharidy:
11 g
* Cukry:
* Vláknina:
4 g
*    rozpustná:
1 g
*    nerozpustná:
3 g
* Bílkoviny: 28 g
* Sůl:
0,13 g
* Draslík2:
170 mg
* Vitamín A* 1500IU:
900 µg
* Vitamín C2:
4 mg
* Vitamín D* 1000IU:
25 µg
* Vitamín E* 30IU:
20 mg
* Vitamín K80 µg
* Vápník2:
83 mg
* Železo2:
3 mg
* Chrom120 µg
* Hořčík2:
380 mg

Složení:

RAW organic naklíčená proteinová směs z organických klíčků(43g):Přírodní protein z naklíčené hnědé rýže, protein s chlorelly s rozbitou buněčnou stěnou, klíčky amaranthu, klíčky merlíku, klíčky prosa, klíčky pohanky, klíčky cizrny, klíčky čočky, klíčky fazolek azuki, klíčky lněného, slunečnicového, dýňového, sezamového a chia semínka (Salvia hispanica), sladidlo stevia:steviol-glykosid, mořská sůl, přírodní kávová příchuť, přírodní Marley Coffee

RAW fitness a antistresová směs (700mg):RAW Svetol 400mg (výtažek z organických zelených kávových zrna bez obsahu kofeinu s 45-50% kyseliny chlorogenové). Ashwagandha 300mg (Indický ženšen)

RAW směs pro balanci glukózy (330mg):Baobab, skořice, vojtěška, bílá ředkev.

RAW probiotická a enzymová směs (38mg):Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, bifidobacterium lactis (3 miliardy CFU), prohydrolase 8750 PC, hemiceluláza 2500 HCU,  xylanáza 500 XU, proteáza 2500 HUT.

Ostatní složky: Pivovarské kvasnice (saccharomyces cerevisiae)

Označení:2 Přirozeně se vyskytující živiny,* RAW přirozeně vytvořené živiny, * * DDD=% doporučené denní dávky

Upozornění:

Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Může dojít k usazování.Minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu. Obsahuje Kofein – není vhodné pro děti a ženy-36mg přirozeně se vyskytujícího kofeinu v jedné dávce.  

Neobsahuje plniva, umělá barviva, sladidla ani konzervanty. Může dojít k usazování. Baleno dle hmotnosti, ne objemu.

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz