Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Hsport dextroza 250g

Hsport dextroza 250g

Cena produktu Hsport dextroza 250g není známa.

 

Popis produktu Hsport dextroza 250g: Dextróza (glukóza) představuje nejrychleji vstřebatelný zdroj energie po zátěži nebo i během zátěže, když není možné přijmout běžnou stravu. Informace o výrobku Dextróza (glukóza) představuje nejr...  Více informací


Hsport dextroza 250g - popis

Dextróza (glukóza) představuje nejrychleji vstřebatelný zdroj energie po zátěži nebo i během zátěže, když není možné přijmout běžnou stravu. Informace o výrobku Dextróza (glukóza) představuje nejrychleji vstřebatelný zdroj energie po zátěži nebo i během zátěže, když není možné přijmout běžnou stravu. Charakteristika výrobku Dextróza se nejvíce používá v energetických nápojích, potréninkových regeneračních nápojích anebo zároveň s kreatinem, čímž zlepšuje jeho vstřebávání. pomáhá překonávat vysílení a krizi dodává energii a sílu vhodná do potréninkového nápoje ideální v kombinaci s proteinovým nápojem jako pozátěžová regenerace. Sportovní výživa a vybavení od Hsport.cz.

Výrobce Hsport
Hmotnost 250 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hsport dextroza 250g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Kreatin, Ostatní sportovní výživa.