Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Hsport maltodextrin IT 19

Hsport maltodextrin IT 19

Cena produktu Hsport maltodextrin IT 19 není známa.

 

Popis produktu Hsport maltodextrin IT 19: Rychlý zdroj k doplnění energie během zátěže, ale i po ní. Informace o výrobku Maltodextrin je z chemického hlediska pentasacharid, tedy spojení pěti glukosových jednotek. Tento sacharid vznikl en...  Více informací


Hsport maltodextrin IT 19 - popis

Rychlý zdroj k doplnění energie během zátěže, ale i po ní. Informace o výrobku Maltodextrin je z chemického hlediska pentasacharid, tedy spojení pěti glukosových jednotek. Tento sacharid vznikl enzymatickou hydrolýzou škrobu, tedy vyššího sacharidu. Díky této hydrolýze nezpůsobuje trávící obtíže a je to vhodný zdroj doplnění energie během a po fyzické námaze. Díky své struktuře skvěle doplňuje svalový glykogen. Maltodextrin má se snadno rozpouští, má nasládlou chuť a lze ho dochutit dle potřeby. Doporučené dávkování doporučená denní dávka 50 g Nutriční hodnoty ve 100 g Energetická hodnota: 1 605 kJ/384 kcal Složení Glukosa, disacharidy, polysacharidy Obsah na 100 g Glukosa: 2 g Disacharidy: 7 g Polysacharidy: 91 g Sportovní výživa a vybavení od Hsport.cz.

Výrobce Hsport
Hmotnost 19 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hsport maltodextrin IT 19 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.