Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

IronMaxx Propak V.2.0 2350 g

IronMaxx Propak V.2.0 2350 g

Cena produktu IronMaxx Propak V.2.0 2350 g není známa.

 

Popis produktu IronMaxx Propak V.2.0 2350 g: Proteinové nápoje míchané s vodou mají celou řadu výhod a mají velký význam zvláště pro kulturisty a lidi zaměřené na tvarování svého těla, kteří nechtějí nic ponechat náhodě. Díky smíchání bílko...  Více informací


IronMaxx Propak V.2.0 2350 g - popis

Proteinové nápoje míchané s vodou mají celou řadu výhod a mají velký význam zvláště pro kulturisty a lidi zaměřené na tvarování svého těla, kteří nechtějí nic ponechat náhodě.
Díky smíchání bílkovinného prášku s vodou tělo přijímá snížené množství kalorií a tuků, a rozhodujícím způsobem se urychluje příjem základních proteinů.
Především u kombinovaných preparátů, které se konzumují většinou bezprostředně po tréninku, případně po tělesné zátěži, má příprava s vodou velký smysl proto, aby se ke svalům v co nejkratší době dostaly potřebné vyživovací látky.
Především tehdy, kdy je potřeba bílkovin největší, doporučuje se příprava s vodou, protože mléko by pouze zbytečně oddalovalo vstřebávání bílkovinného prášku.
Dodnes již byla vyvinuta celá řada bílkovinných prášků pro smíchání s mlékem, a proto se této tématice a především překážce věnuje oddělení vývoje od IronMaxx®.

Propak® látka, na které stavějí profesionálové.
Dosažení maximální síly a svalové hmoty při co nejmenším podílu tělesného tuku, to je cíl každého cílevědomého silového sportovce nebo kulturistu.
Jak ukazuje zkušenost, trénují téměř všichni vrcholoví sportovci stejně dobře, ale stravují se téměř vždy stejně špatně a sahají pak,
což dokazují pravidelně se opakující dopingové skandály k anabolikům, tedy ke steroidům na bázi hormonů, aby zvýšili svou výkonnost na maximum.
Chemicko-farmaceutická anabolika jsou nejen nelegálním dopingovým prostředkem, nýbrž jsou i krajně nezdravá, obzvláště když je nekontrolovaně užívají mladí atleti, nebo ještě hůře, atletky.
S propakem® je oproti tomu okamžitě možný masivní nárůst svalstva a síly, a to legálním a zdravým způsobem.
Propak® obsahuje vše, co lidský organismus potřebuje pro anabolickou látkovou výměnu popř. k nárůstu svalstva a optimalizaci výkonu.
Tak se slučují v Propaku® anabolické a antikatabolické zdroje bílkovin, vysoce molekulární transportní matrix, kofaktory testosteronu, insulgenní výživné látky,
podporovač růstu buněk, výživné substráty pro-ATP, osmotický komplex minerálních látek, vitamíny, stopové prvky a mnoho dalších důležitých výživných látek pro růst svalstva.

Propak® - nová generace sportovní výživy!
Enormní pokroky na poli sportovní výživy vedly k vývoji produktu propak®. Propak® obsahuje všechny základní substráty, které jsou potřebné pro maximální nárůst svalstva a síly.
V zásadě nejsou zapotřebí žádné další suplementy nebo doplňky sportovní výživy.
Chcete vybudovat co nejvíc svalové hmoty, ale v žádném případě nepřibrat na tuku? Chcete být silní, svalnatí a mohutní?
Přesně pro tento účel byl vyvinut poropak® z nejhodnotnějších doplňkových látek, dle nejnovějších poznatků vědy o výživě.

Co můžete očekávat od propaku®?
Propak® zásobuje vaše tělo všemi nutnými výživnými látkami, které potřebujete pro rychlý nárůst svalstva.
Ve spojení s vysoce intenzivním tréninkem tak můžete již v období cca 4-8 týdnů počítat s obrovským nárůstem svalové hmoty a síly.
Dříve aplikované rychlé zásobení vysokými dávkami kreatinu v prvním týdnu užívání se s propakem® nedoporučuje.
Rozdělte svůj nárůst výkonu do více měsíců, aby si vaše srdce, klouby, vazy a šlachy mohly zvyknout na vyšší zátěž a novou svalovou hmotu.
Jestliže jste již měli silně vyvinuté svalstvo a užívali delší dobu kreatin, a tudíž jsou vaše kreatinové zásoby již naplněny,
nemůžete již při druhé, třetí a dalších dávkách očekávat výše uvedené náhlé změny výkonu, spíše je třeba počítat s konstantním udržením svalů a průměrným přírůstkem svalové hmoty za rok.

Sloučení velice silných proteinů!
Propak® obsahuje jen hodnotné živočišné zdroje bílkovin z koncentrátu syrovátkového proteinu, izolátu syrovátkového proteinu, mléčného proteinu a bílkoviny.
Obsah bílkovin na úrovni 69% se nachází v absolutní profi oblasti a může snadno pokrýt zvýšenou potřebu proteinů u silového sportovce popř. kulturistu.
Kromě toho byly do produktu přidány další volné aminokyseliny.

Propak® dodává 20,1g glutaminu ve 100g proteinu
Pro kulturisty a jiné silové sportovce má vysoký obsah L-glutaminu v propaku® rozhodující význam.
L-Glutamin je nejčastěji se vyskytující aminokyselina v těle s podílem více než 50% ze všech volných aminokyselin. Ve svalových buňkách se nachází L-glutamin v nejvyšší koncentraci.
Tím lze snadno vysvětlit vyšší potřebu této mimořádné aminokyseliny u sportovců a atletů. Ne nadarmo je L-glutamin často označován jako „aminokyselina svalů“.
Při intenzivním sportu a svalovém tréninku spotřebovává tělo vyšší dávky glutaminu. Jakmile je vyrovnána glutaminová ztráta,
začíná tělo s regenerací a tvorbou nové svalové tkáně.
Propak® obsahuje proto jak 3g volného L-glutaminu ve farmaceuticky čisté kvalitě, tak i 9,7g glutaminu vázaného v proteinu ve formě kyseliny glutaminové (údaj na 100g prášku).

Extremně vysoký obsah esenciálních aminokyselin a 14g BCAA's ve 100g prášku!
Vedle L-Glutaminu jsou pro rychlý nárůst svalstva důležité především kyseliny BCAA (aminokyseliny s rozvětveným řetězcem: L-Valin,
L-Isoleucin, L-Leucin). Svaly potřebují tyto tři aminokyseliny, aby se mohly regenerovat a růst.
Ze všech esenciálních aminokyselin obsažených v propaku® je proto podíl BCCA přes 50%. Rozhodující přednost při nárůstu svalstva a síly!

Optimalizováno 5000mg kreatinu na 100g!
Propak® je ve svém účinku způsobujícím tvorbu svalů dodatečně posílen a optimalizován 100% čistým monohydrátem kreatinu.
Četné studie dokazují, že kreatin podporuje nárůst svalů a síly a zvyšuje činnost srdce při tréninku.
Kreatin rozšiřuje svalové buňky, čímž vzniká silný sací efekt.
Velké množství stavebních kamenů bílkovin (především glutaminu) proplouvá ve svalových buňkách a způsobují silné posílení syntézy bílkovin. Propak® tak cíleně působí na rychlý nárůst tvrdé, trvalé svalové hmoty.

Přidáno 3000mg D-ribózy na 100g!
Při překonávání vlastních hranic výkonu je velkou pomocí dodání více svalové energie prostřednictvím pozitivních vlastností ribózy.
Průzkumy dokázaly nárůst síly o 10-15% během 2 týdnů užívání ribózy. K syntéze bílkovin není zapotřebí jen bílkovina, nýbrž i energie ve formě ATP.
Ribóza přispívá rozhodujícím způsobem k rychlému zpětnému získání spotřebované zásoby ATP a může tak po intenzivním tréninku efektivně podpořit syntézu bílkovin.
V kombinaci s bílkovinou a intenzivním tréninkovým programem tudíž může ribóza enormně přispívat k úspěšnému vybudování svalstva.

2900mg L-Argininu na 100g bílkoviny!
Jak dokazuje mnoho studií, je Nitric Oxide (oxid dusnatý) tvořen jistým a přirozeným způsobem užíváním aminokyseliny L-Argininu.
Nitric Oxide (oxid dusnatý) podporuje prokrvování těla, obzvláště svalstva, a může vést k extrémnímu posílení pumpování srdce při tréninku.
Propak® obsahuje proto jak 1000 mg volného L-argininu hydrochloridu ve farmaceuticky čisté kvalitě, tak i 1400mg L-Argininu vázaného v bílkovině (údaj ve 100 g prášku)

Testosteronový kofaktor prášek Maca! 2000mg ve 100g!
Pravidelný sportovní trénink může zvýšit obsah testosteronu v krvi až o 25%.
Obsah testosteronu, mužského pohlavního hormonu, ubývá po 25. roku života ročně o 1,2 procent, takže může v pokročilém věku dojít k nedostatečné zásobě.
Sportovní činnost může takovému vývoji zabránit. Maca se výrazným způsobem podílí na zvýšení výkonu při sportovní činnosti.

Optimalizováno 1000mg taurinu!
Kulturisté používají taurin pro optimalizaci hospodaření s tekutinami ve svalových buňkách.
Tím se vytváří výhodné podmínky pro efektivní svalový růst. Vytrvalostní sportovci oproti tomu využívají taurin, aby zvýšili tepový objem srdce a zlepšili srdeční práci.

Extrakt Avena Sativa – 500 mg ve 100 g prášku!
'Institute for Advanced Study of Human Sexuality' v San Francisku,USA, prováděl průzkumy k možným afrodiziakovým účinkům Avena Sativa Dle nich dochází k přirozenému povzbuzení vyplavení testosteronu a libida.
Definitivní účinek extraktu Avena Sativa nebyl prokázán.

Obsahuje čistý L-Carnitin!
L-Carnitin je určitě jeden z nejznámějších přenašečů tuku, který transportuje tuky do pracujícího svalstva, kde jsou přeměněny v pohybovou energii.
L-Carnitin se po výživově fyziologické stránce účastní četných procesů látkové výměny a je velice cenný pro Váš celkový organismus.
L-Carnitin může podpořit zesílený přístup těla k tukovým rezervám.
Tělesná zátěž je vedle zásobení L-Carnitinem důležitou součástí efektivního metabolismu tuků.

15mg zinku ve 100g prášku!
Zinek plní v těle mnoho důležitých funkcí. Zaujímá klíčové role ve výměně cukrů, tuků a bílkovin a podílí se na výstavbě dědičné substance a na růstu buněk.
Imunitní systém a mnoho hormonů potřebuje zinek pro svou funkci.
Na základě špatných stravovacích návyků není nedostatek zinku ojedinělou záležitostí, obzvláště u mladistvých, kteří potřebují mnoho zinku pro svůj růst.

100mg kyseliny orotové ve 100g!
Jak ukazují nejnovější výzkumné práce, má kyselina orotová přírodní, tělu vlastní substance, velké přednosti pro sportovce a atlety.
Kyselina orotová podporuje syntézu bílkovin a zrychluje tak výstavbu svalové tkáně.
Podporuje také produkci ATP a kreatinu ve svalových buňkách a umožňuje tím lepší tělesnou výkonnost a zatížitelnost.
Stejně tak podporuje ukládání glykogenu a účastní se eficientního využití kyslíku.

Obohacen cennými vitamíny a minerály!
Každá porce obsahuje cca 33% denní potřeby všech důležitých vitamínů a minerálních látek jako je sodík, draslík, vápník, hořčík, fosfor, železo, zinek, měď, chrom, mangan, jod a selen.

Skvělá chuť!
I přes sloučení celkem 39 jednotlivých substancí je Propak® absolutním chuťovým zážitkem!
Přírodní aromata, která z části sestávají z více stovek jednotlivých substancí, zajišťují trvalý požitek.

Přednosti propaku®:
- všechny výstavbové substráty v jednom produktu
- nárůst svalové hmoty v krátké době!
- extrémní nárůst síly!
- růst svalů bez tuků!
- zlepšená regenerace svalstva!
- prevence úbytku svalů a přetrénování!
- vysoká biodisponibilita!
- obsahuje testosteronové kofaktory!
- vysoce molekulární transportní matrix!
- insulgenní výživné látky!
- výživné substráty Pro-ATP!
- osmotický komplex minerálních látek!
- přidané vitaminy a minerální látky!
- excelentní aminogram! (např. 25.000mg BCAA kyselin v 100g prášku!)
- jemný prášek – výborná rozpustnost! (bez hrudkovatění!)
- lahodná chuť!
- dobře snesitelný! (bez žaludečních potíží, nadýmání a akné!)
- výborný poměr cena/výkon!

Rozsah použití; sportovní skupiny; využití:
- nejlépe vhodný pro silové a vytrvalostní sportovce a kulturisty.

Složení:
Údaje o výživných a tepelných hodnotách ve 100 g prášku (vanilka):
441 Kcal / 1875 KJ
69,7g bílkovin
21,8g uhlohydrátů
3,9g tuku

Esenciální aminokyseliny ve 100g proteinu:
6960 mg Isoleucin (BCAA)
11720 mg Leucin (BCAA)
10350 mg Lysin
6950 mg Valin (BCAA)
3960 mg Phenylalanin
6870 mg Threonin
2730 mg Methionin
1670 mg Tryptophan

Semiesenciální aminokyseliny ve 100g proteinu:
2180 mg Histidin
2350 mg Cystein

Ostatní aminokyseliny ve 100g proteinu:
20020 mg Glutamin
11830 mg kyselina asparagová
2940 mg Arginin
6450 mg Prolin
5490 mg Serin
5460 mg Alanin
1850 mg Glycin
3480 mg Tyrosin

Kofaktory testosteronu ve 100g prášku:
2000 mg prášku Maca
800 mg extraktu Fenugreek
500 mg extraktu Avena Sativa
18 mg zinku

Výživné substráty Pro-ATP ve 100g prášku:
5000 mg Kreatin monohydrát
5000 mg monohydrát D-glukózy
3000 mg D-ribóza
330 mg L-Carnitin
100 mg kyselina orotová

Posilovač růstu buněk ve 100g prášku:
11000 mg L-Glutamin
1000 mg Taurin
382 mg Draslík
200 mg Sodík

Insulgenní výživné látky ve 100g prášku:
13990 mg BCAA kyseliny (L-Valin; L-Leucin, L-Isoleucin)
11000 mg L-Glutamin
7500 mg komplexní uhlohydráty (Maltodextrin)
5000 mg monohydrát D-glukózy
2160 mg Phenylalanin
1605 mg L-Arginin
1280 mg Cystein
1000 mg Taurin
647 mcg Mangan
50 mcg Chrom
36,3 mcg Selen

Modulátory metabolismu tuků ve 100g prášku:
13990 mg BCAA kyseliny
330 mg L-Carnitin

Minerální látky ve 100g prášku: (* doporučená denní dávka)
200 mg sodíku
382 mg draslíku
353 mg vápníku (44%)* 407 mg hořčíku (136%)* 167 mg fosforu (21%)* 18 mg železa (125%)* 18 mg zinku (122%)* 709 µg mědi
647 µg manganu
50 µg chromu
194 µg jodu (130%)* 36,3 µg selenu

Vitaminy ve 100g prášku: (* doporučená denní dávka)
1163,6 µg Vitamin A (145%)* 14,5 mg Vitamin E (145%)* 2,0 mg Vitamin B1 (146%)* 2,5 mg Vitamin B2 (154%)* 26,2 mg Vitamin B3 (146%)* 8,9 mg Vitamin B5 (148%)* 2,9 mg Vitamin B6 (146%)* 0,2 mg Biotin (148%)* 297,1 µg kyselina listová (149%)* 1,5 µg Vitamin B12 (145%)* 79,3 mg Vitamin C (132%)* Dávkování:
250 ml chlazeného nízkotučného mléka (obsah tuku 1,5%) a cca. 2 ½ vrchovaté lžíce prášku z propaku® (25g) dejte do šejkru a třepejte po dobu 20 sekund.

Doporučené dávkování:
Užívejte až 4 porce denně.
Doporučujeme užívat před sportem nebo zápasem, bezprostředně po tréninku a před spaním.

Výstražné upozornění:
Nevhodný pro diabetiky.

Seznam přísad:
Směs proteinů: syrovátkový protein, mléčný protein, bílkovina, izolát syrovátkového proteinu; maltodextrin; monohydrát D-dlukózy;
kreatin-monohydrát; L-glutamin; D-ribóza; Maca; minerální látky: hořčíkový karbonát, síran železnatý (II), síran zinečnatý,
glukonát manganu (II), glukonát mědi (II), kaliumiodat, seleničitan sodný, chlorid chromitý (III); taurin; L-arginin; extrakt Fenugreek;
L-karnitin-tartrát; extrakt Avena-Sativa; aroma; vitamíny: L-askorbinová kyselina, amid kyseliny nikotinové, tokoferolacetát, ,
kalcium-D-pantotenát, pyridoxinhydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, retinol acetát, kyselina listová, biotin, kyanokobalamin,
barvivo: beta-karoten; emulgátor: sója lecitin, kyselina orotová, sladidlo: sacharin-natrium

Výrobce IronMaxx
Hmotnost 2350 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu IronMaxx Propak V.2.0 2350 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.