Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Mex Nutrition Nitro Whey 910g

Mex Nutrition Nitro Whey 910g

Cena produktu Mex Nutrition Nitro Whey 910g není známa.

 

Popis produktu Mex Nutrition Nitro Whey 910g: Mex Nutrition Nitro Whey 910g Je to nejlepší ze světa vysoce kvalitních a chuťově delikátních proteinů. Obsahuje kombinaci rychle působících bílkovin, jako jsou WPC, WPI, SPI a přídavek hydroly...  Více informací


Mex Nutrition Nitro Whey 910g - popis

Mex Nutrition Nitro Whey 910g

Je to nejlepší ze světa vysoce kvalitních a chuťově delikátních proteinů. Obsahuje kombinaci rychle působících bílkovin, jako jsou WPC, WPI, SPI a přídavek hydrolyzovaných peptidů, což z něj dělá jeden z nejlepších proteinových přípravků, sloužící jako surovinový základ pro vybudování pevné svalové hmoty. Každá dávka MEX NITRO WHEY obsahuje 21g aminokyselin s vysokou biologickou dostupností a pouze 1 gram tuku, což jsou ideální parametry pro přípravu potréninkového koktejlu se silným regeneračním efektem. MEX NITRO WHEY je založen na unikátní skladbě aminokyselinového profilu kombinujícího zvýšené množství argininu a glutaminu s rozvětveným řetězcem aminokyselin (BCAA). Arginin s peptidickou vazbou je vyšší forma této aminokyseliny, která zvyšuje nárůst svalové hmoty prostřednictvím stejných mechanismů jako při působení l-leucinu.

Nutriční informace:
* Složení v: 30 g
* Kalorie: 502 kJ-120 kcal
* Tuky: 1 g
* Nasycené tuky:
1g / 2%
* Trans tuky: 0 g
* Cholesterol: 20 mg
* Sodík: 180 mg
* Draslík: 250 mg
* Sacharidy: 6 g
* Vláknina: 1 g
* Cukry: 2 g
* Protein: 21 g
* Vitamín A: 0 mg
* Vitamín C: 0 mg
* Vápník: 100 mg
* Železo: 0,16 mg
Složení:
* WHEY X Blend 80% (Ultra and Micro-Filtered Whey Protein Concentrate, Cold-Filtered Whey Protein Isolate), Izolát sójového proteinu 20%, odstředěné sušené mléko, glycin, glutamin peptid, sójový lecitin, přírodní a umělé aroma, celulózová guma, sukralóza, acesulfam draselný, kyselina citrónová a jablečná (pouze v jahodové příchuti), Káva bez kofeinu (pouze v příchutích cappuccino a čokoláda).

Informace:
* doplněk stravy

Výrobce Mex Nutritions
Hmotnost 910 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mex Nutrition Nitro Whey 910g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Kreatin, Ostatní sportovní výživa.