Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

MuscleMeds Carnivor Beef Protein 3650g

MuscleMeds Carnivor Beef Protein 3650g

Cena produktu MuscleMeds Carnivor Beef Protein 3650g není známa.

 

Popis produktu MuscleMeds Carnivor Beef Protein 3650g: 1) Světově první celohovězí proteinový izolát je koncentrovanější než syrovátka  Díky nové pokročilé extrakci, čištění, hydrolýze a technologie izolace, CARNIVOR - hovězí proteinový izolát - pomá...  Více informací


MuscleMeds Carnivor Beef Protein 3650g - popis

1) Světově první celohovězí proteinový izolát je koncentrovanější než syrovátka 
Díky nové pokročilé extrakci, čištění, hydrolýze a technologie izolace, CARNIVOR - hovězí proteinový izolát - pomáhá budovat svaly díky vyššímu stupni aminokyselin, než které jsou schopné dodat jiné zdroje bílkovin, jako syrovátka, sója, mléko a vejce. 

2) Technologie anabolické retence dusíku (ANRT) recykluje amina a minimalizuje čpavek 

Technologie ANRT je velkým průlomem v oblasti proteinových doplňků. Na jednu stranu je protein pro růst svalů nepostradatelný, paradoxně, na straně druhé, může snížit výkon a dokonce svalový růst, pokud vedlejší dusíkový odpad, jako např. čpavek, není recyklovaný zpět do anabolické tkáně, nebo pokud není jinak neutralizovaný. ANRT je speciálně vyvinuta k této recyklaci. ANRT faktory retence dusíku obsažené v Carnivoru jsou GKG (Glutamin-alpha-ketoglutarate), OKG (Ornithine-alpha-ketoglutarate), AKG (alpha-ketoglutarate) a KIC (aplha-ketoisocaproate). 

3) Obsahuje 20krát více kreatinu než steak 

Jedním z důvodů konzumace hovězího masa je vysoký obsah kreatinu.Hovězí maso je jedním z nejlepších přírodních zdrojů kreatinu. 

4) Přidané BCAA for větší anabolický a antikatabolický efekt 

Zvýšené množství BCAA napomáhá podporuje pozitivní dusíkovou rovnováhu, zvyšuje proteinovou syntézu, snížuje katabolismu, zlepšuje výkon a redukuje únavu svalů. 

Obsah v 1 dávce (33g) 

tuky - 0g 
cholesterol - 0mg 
sacharidy - 6g 
protein - 23g 
vitamín A (z hovězího proteinu) - 2547 IU 
vitamín C (z hovězího proteinu) - 25mg 
thiamin (z hovězího proteinu) - 0,1mg 
riboflavin (z hovězího proteinu) - 0,2mg 
niacin (z hovězího proteinu) - 8,2mg 
vitamín B6 (z hovězího proteinu) - 6,5mg 
vitamín B12 (z hovězího proteinu) - 100mcg 
vápník (z hovězího proteinu) - 23mg 
fosfor (z hovězího proteinu) - 20mg 
hořčík (z hovězího proteinu) - 2mg 
sodík (z hovězího proteinu) - 44mg 
draslík (z hovězího proteinu) - 6mg 

Dávkování 

1-2 odměrky (tj. 23-46g proteinu) se 2-3dcl studené vody. Užívejte 1-3krát denně nebo podle Vaši individuální potřeby proteinu. Po mixování může protein pěnit. 

Upozornění 

Potravina určená pro zvláštní výživu. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Výrobce Musclemeds
Hmotnost 3650 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu MuscleMeds Carnivor Beef Protein 3650g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Kreatin, Ostatní sportovní výživa.