Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

MusclePharm Combat 1800 g

MusclePharm Combat 1800 g

Cena produktu MusclePharm Combat 1800 g není známa.

 

Popis produktu MusclePharm Combat 1800 g: COMBAT™ obsahuje v jedné dávce 25 g proteinové směsi nejvyšší jakosti. Tato směs se skládá z pěti typů proteinů a vyznačuje se vynikající chutí a velmi snadnou rozpustností. Jednotlivé složky jsou...  Více informací


MusclePharm Combat 1800 g - popis

COMBAT™ obsahuje v jedné dávce 25 g proteinové směsi nejvyšší jakosti. Tato směs se skládá z pěti typů proteinů a vyznačuje se vynikající chutí a velmi snadnou rozpustností. Jednotlivé složky jsou zastoupeny v precizně sestavené kombinaci, která poskytuje veškeré aminokyseliny, nezbytné pro optimální růst a regeneraci a navíc i velké množství BCAA a glutaminu. Různá doba trávení a absorpce pěti obsažených proteinových komponentů zaručuje nepřetržité osmihodinové zásobování organismu živinami.

Přísun dostatečného množství kvalitních bílkovin je prvořadým předpokladem pro růst a regeneraci svalů a zlepšování síly. COMBAT™ je určen k pokrytí zvýšené potřeby bílkovin u fyzicky aktivních jedinců, zejména sportovců.

COMBAT™ obsahuje v jedné dávce 25g proteinové směsi nejvyšší jakostiDoporučené dávkování:

Rozmixujte 1 - 2 odměrky Combat Powder v 250 - 350 ml vody, konzumujte 2 - 3 krát denně

Tabulka výživových hodnot viz. obrázek!

Upozornění:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepte! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Výrobce Musclepharm
Hmotnost 1800 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu MusclePharm Combat 1800 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.