Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

MuscleTech 100% Premium Whey Protein 2270g

MuscleTech 100% Premium Whey Protein 2270g

Cena produktu MuscleTech 100% Premium Whey Protein 2270g není známa.

 

Popis produktu MuscleTech 100% Premium Whey Protein 2270g: Tým výzkumníků MuscleTech tvrdě pracoval, aby Vám přinesl vědecky ověřený, biologicky velmi hodnotný, svaly a definici budující 100 % Premium Whey Protein. Nyní tak máte v rukou ultračistou formu ...  Více informací


MuscleTech 100% Premium Whey Protein 2270g - popis

Tým výzkumníků MuscleTech tvrdě pracoval, aby Vám přinesl vědecky ověřený, biologicky velmi hodnotný, svaly a definici budující 100 % Premium Whey Protein. Nyní tak máte v rukou ultračistou formu proteinového přípravku, která disponuje mnohem silnější a čistší formulací než většina běžných proteinů na současném celosvětovém trhu. Díky tomu s každou porcí 100 % Premium Whey Protein Plus dodáte svým svalům precizně sestavenou dávku proteinové formule s obsahem patentem chráněné formule Amino Shock, která zajistí efektivnější růst svalového vlákna. Každá porce přípravku představuje špičkovou kvalitu, která byla vytvořena v certifikované továrně a splňuje ty nejpřísnější standardy.

Všechny složky použité pro vytvoření produktu 100 % Premium Whey Protein Plus jsou prověřovány inspekcí před samotným výrobním procesem. Naši zákazníci si tak stejně jako u jiných produktů MuscleTech mohou být skutečně jisti, že za své peníze obdrží vše, co je uvedeno na obalu, a to pouze v té nejvyšší kvalitě.

Výzkumný tým MuscleTech partnersky spolupracuje s odborníky na fyziologii s nimiž realizoval více než 100 studií na prestižních univerzitách po celém světě – Baylor University, University of Nottingham, University of Laval, McMaster University nebo University of Toronto – za jediným účelem: přinést našim zákazníkům to nejlepší ve formě produktů značky MuscleTech.

Doporučené dávkování:
* rozmixujte 1 - 2 odměrky 100 % Premium Whey Protein Plus ve studené vodě nebo nízkotučném mléce
* berte mezi hlavními jídly a před a po tréninku
* neberte více jak 5 dávek během 24 hodin

Tabulka nutričních hodnot:
*  : čokoláda (33 g)
* energetická hodnota: 504 kJ/120 kcal
* bílkoviny: 20 g
* sacharidy: 9 g
* cukry: 2 g
* tuky: 1 g
* nasycené mastné kyseliny: 1 g
* vláknina: 0,5 g
* sodík: 95 mg
* vápník: 80 mg
* železo: 0,4 mg

Složení:
* syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, hydrolyzát syrovátkového koncentrátu, maltodextrin, kreatin monohydrát, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, L-glutamin, (pro příchuť čokoláda: kakaový prášek), glycin, přírodní a přírodně identické aroma, celulóza, xantanová guma, karagenan, sůl, sójový lecitin, sukralóza, acesulfam K

Informace:
* potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Výrobce MuscleTech
Hmotnost 2270 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu MuscleTech 100% Premium Whey Protein 2270g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.