Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

MuscleTech ISO ZERO 2270g

MuscleTech ISO ZERO 2270g

Cena produktu MuscleTech ISO ZERO 2270g není známa.

 

Popis produktu MuscleTech ISO ZERO 2270g: MuscleTech ISO ZERO 2270g ISO Zero obsahuje 100% instantní, ultra-premiový izolát syrovátkové bílkoviny, který je vytvořen pomocí pokročilých procesu mikrofiltrace na odstranění nadbytečných sa...  Více informací


MuscleTech ISO ZERO 2270g - popis

MuscleTech ISO ZERO 2270g

ISO Zero obsahuje 100% instantní, ultra-premiový izolát syrovátkové bílkoviny, který je vytvořen pomocí pokročilých procesu mikrofiltrace na odstranění nadbytečných sacharidů, cukru a laktózy. Díky tomuto procesu vznikla ultra-čistá proteinová formule s vysokým obsahem špičkových bílkovin s nulovým obsahem tuku a cukru. Syrovátkový proteinový izolát má také jednu z nejvyšších testovaných biologických hodnot libovolného zdroje bílkovin, takže je velmi snadno stravitelný a rychle vstřebatelný (po náročném tréninku zbytečně nezatěžuje trávící ústrojí).

Každá porce ISO Zero poskytuje 25 gramů bílkovin na pomoc při budování svalové hmoty, zvýšení síly a zvýšení výkonnosti svalů. A protože ISO Zero má nulový obsah tuku a cukru, je to ideální zdroj bílkovin i pro ty nejpřísnější diety.

ISO Zero v bodech:

* prémiový zdroj bílkovin (100% syrovátkový proteinový isolát upraven microfiltrací)
* v každé dávce 25g bílkovin
* každá dávka obsahuje 4,6g BCAA
* neobsahuje žádné cukry, tuky ani laktozu

Doporučené dávkování:
* obsah 1 odměrky (= 32 g) ve zhruba 250 ml vody nebo odtučněného mléka
* pro maximální výsledky užívejte jednu dávku před tréninkem a po tréninku nebo během dne jako svačinu mezi jednotlivými jídly
* dávkování závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy
* množstvím vody si určujtete konzistenci a chuť nápoje

Nutriční informace:
* Nutriční hodnoty: 1 dávka (32g)
* Energetická hodnota: 120 kcal
* Tuky: 0
* Cholesterol:
Sacharidy
* - z toho cukry: 0 g
* Bílkoviny: 25 g
* Vápník: 120 mg
* Sodík: 135 mg
Složení:
* premium protein and amino blend (ultra-filtered whey protein isolate, l-glutamine, l-leucine, l-valine), glycine, l-alanine, alkalized cocoa powder, soy lecithin, sunflower-based creamer (sunflower oil, corn syrup solids, sodium, caseinate, mono- and diglycerides, dipotassium phosphate, tricalcium phosphate, soy lecithin, tocopherols (preservatives), natural flavors, taurine, salt, gum blend (cellulose gum, xanthan gum, carrageenan), acesulfame-potassium, sucralose.

Informace:
* obsahuje mléčné a sójové ingredience. Vyrobeno ve fabrice, která zpracovává vajíčka, ořechy, sezam a obilí.

Výrobce MuscleTech
Kaseinový Ano
Hmotnost 2270 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu MuscleTech ISO ZERO 2270g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.