Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Muskulvit Sušený bílek 250g

Muskulvit Sušený bílek 250g

Cena produktu Muskulvit Sušený bílek 250g není známa.

 

Popis produktu Muskulvit Sušený bílek 250g: Muskulvit Sušený bílek 250g Sušený vaječný bílek obsahuje 92% vysoce kvalitních bílkovin živočišného původu, které jsou výrazným zdrojem pro nárůst svalové hmoty. Jedná se o výborné aminokyseli...  Více informací


Muskulvit Sušený bílek 250g - popis

Muskulvit Sušený bílek 250g

Sušený vaječný bílek obsahuje 92% vysoce kvalitních bílkovin živočišného původu, které jsou výrazným zdrojem pro nárůst svalové hmoty. Jedná se o výborné aminokyselinové spektrum, které samotné vejce obsahují. Vaječná bílkovina je silným antioxidantem, který má lepší účinky než některé syntetické antioxidanty.

Sušený vaječný bílek obsahuje vysoce kvalitní proteiny, které jsou ideálně využitelné lidským organismem. Neobsahuje žádný cholesterol.

Sušený vaječný bílek, který nabízíme, je upravený metodou pasterizace. Podstatou pasterizace je krátkodobé zvýšení teploty, které způsobí zničení mikroorganismů. Na rozdíl od vaření výrazněji nemění kvalitu potraviny a zachovává biologické hodnoty bílku. Sušený bílek má vynikající čistotu a kvalitu.

Nutriční informace:
* Nutriční hodnoty: 100g
* Energetická hodnota: 384kcal/1613kJ
* Bílkoviny: 92g
* Tuky: 0g
* Sacharidy: 0g
* Dop. denní dávka: 50g
Určen pro:
* všechny druhy sportů a sportovních odvětví – sportovce, kteří chtějí budovat a zkvalitnit svou svalovou hmotu, osoby s nedostatečným příjmem bílkovin, při redukci nadváhy.

Výrobce Muskulvit
Hmotnost 250 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Muskulvit Sušený bílek 250g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Kreatin, Ostatní sportovní výživa.