Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Myprotein Brown Rice Protein 1000g

Myprotein Brown Rice Protein 1000g

Cena produktu Myprotein Brown Rice Protein 1000g není známa.

 

Popis produktu Myprotein Brown Rice Protein 1000g: MYPROTEIN BROWN RICE PROTEIN - PROTEIN ZÍSKANÝ Z HNĚDÉ RÝŽE Brown rice protein je protein získaný z hnědého rýžového zrna, jež je zpracováno pomocí mokrého mletí a všechny procesy během zpracov...  Více informací


Myprotein Brown Rice Protein 1000g - popis

MYPROTEIN BROWN RICE PROTEIN - PROTEIN ZÍSKANÝ Z HNĚDÉ RÝŽE

Brown rice protein je protein získaný z hnědého rýžového zrna, jež je zpracováno pomocí mokrého mletí a všechny procesy během zpracování probíhají zcela přírodně. Rýže prochází několika fázemi fermentace, zpracování, filtrace a enzymatickým zpracováním, aby se oddělily bílkoviny od vlákniny. Základem pro tento proces je naklíčená celozrnná hnědá rýže.

Protein z hnědé rýže používá NE-GMO naklíčenou hnědou rýži. Jeho aminokyselinový profil se nejblíže podobá mateřskému mléku. Navíc je hypoalergenní. Vhodný je tedy nejen pro vegany, ale všechny, kteří hledají proteinový prášek bez alergenů, jako jsou pšenice, lepek, vejce, mléko a sója.

Fantastický aminokyselinový profil proteinu z hnědé rýže poskytuje vhodnou alternativu k syrovátkovým a sójovovým proteinům. Obsahuje aminokyseliny, které vaše tělo potřebuje pro budování svalového tkáně a její regeneraci. Více než 24 g bílkovin ve 30g dělá z tohoto proteinového prášku výborným zdrojem bílkovin se zdravým obsahem vlákniny a minimálním obsahem tuku zcela bez cholesterolu.

Protein z hnědé rýže je vhodný pro každého, kdo hledá kvalitní proteinový prášek za dobrou cenu ke zvýšení svého denního příjmu bílkovin. Je ideální pro vegany, protože je vyroben výhradně z fermentovaných zrn hnědé rýže.

MyProtein Brown Rice Protein v bodech:

* protein získaný z hnědého rýžového zrna
* se zdravým obsahem vlákniny
* minimum tuku a žádný cholesterol
* vhodný pro vegany
* hypoalergenní

Výrobce Myprotein
Veganský Ano
Hmotnost 1000 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Myprotein Brown Rice Protein 1000g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Kreatin, Ostatní sportovní výživa.