Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Myprotein Egg Yolk Powder 500 g

Myprotein Egg Yolk Powder 500 g

Cena produktu Myprotein Egg Yolk Powder 500 g není známa.

 

Popis produktu Myprotein Egg Yolk Powder 500 g: Hlavní Výhody Stejný obsah živin jako se "skutečným" žloutkem Ideální pro nabírání a doplnění kalorií Skvělé pro vaření, pečení nebo mixování Sušený vaječný žloutkový prášek se připravuje ...  Více informací


Myprotein Egg Yolk Powder 500 g - popis

Hlavní Výhody

Stejný obsah živin jako se "skutečným" žloutkem
Ideální pro nabírání a doplnění kalorií
Skvělé pro vaření, pečení nebo mixování

Sušený vaječný žloutkový prášek se připravuje z čerstvého vaječného žloutku, který se suší rozprašováním k vytvoření prášku.

Dávkování
Nalijte libovolné množství vody nebo ovocné šťávy do šejkru. Pak přidáme 15 g, důkladně protřepeme a můžeme konzumovat. Používejte 2-3 krát denně.

Nutriční informace:
Na 15 g: Energie: 100.0 cal Bílkoviny: 5.0 g Sacharidy: 1.0 g Tuky: 8.5 g

Složení:
Tento produkt je 100% prášek z vaječných žloutků.

Alergenů, viz složek uvedených v tučně. Vyrobeno v zařízení, které zajišťuje i z toho mléko, sója, lepek a produkty.

Poznámka: Doporučujeme, aby všechny porce jsou měřeny pomocí přesného sady měřítek. I když jsme se udělat vše pro to, aby poskytnout přesné ekvivalentní opatření, pomocí našeho Myprotein kopečky, to jsou pouze orientační a nejsou náhradou za použití standardizovaného měřicího přístroje.

Nepřekračujte uvedené doporučené denní dávky. Tento produkt je doplněk stravy, a proto by neměly být používány jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah malých dětí.

Výrobce Myprotein
Hmotnost 500 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Myprotein Egg Yolk Powder 500 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.