Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Myprotein Impact Whey Isolate 4000 g

Myprotein Impact Whey Isolate 4000 g

Cena produktu Myprotein Impact Whey Isolate 4000 g není známa.

 

Popis produktu Myprotein Impact Whey Isolate 4000 g: Hlavní Výhody 90% proteinový obsah Nízký obsah sacharidů a tuku Popis Produktu Náš Impact Whey Isolate® je velmi bohatým zdrojem syrovátkových bílkovin získaných z vegetariánského tvaroh...  Více informací


Myprotein Impact Whey Isolate 4000 g - popis

Hlavní Výhody

90% proteinový obsah
Nízký obsah sacharidů a tuku

Popis Produktu

Náš Impact Whey Isolate® je velmi bohatým zdrojem syrovátkových bílkovin získaných z vegetariánského tvarohu, pocházejícího přímo od předních světových syrovátkových proteinových výrobců.

Whey Protein Isolate (WPI) je forma syrovátkových bílkovin, které obsahují více než 90% bílkovin s velmi malým množstvím tuku a laktózy.

Při výrobě našeho Impact Whey Isolate® používáme cross-flow mikrofiltraci, delikátní proces, který používá filtry, aby oddělil bílkoviny a tuky, cholesterol a laktózu a je založen na molekulární velikosti a hmotnosti.

Impact whey isolate® nabízí více než 90 g proteinů na 100 g, má nízký obsah tuku a laktózy a je bohatý na vápník. Naše výrobní metody pomáhají zachovat biologickou aktivitu syrovátkového proteinu a zajistí, že všechny zesilující komponenty zůstávají beze změny.
Návaznost je klíčovou součástí našeho procesu sledování kvality a na podporu tohoto procesu pracujeme přímo s předními světovými výrobci.

Proteinové frakce jsou následující: 47% Beta laktoglobulin, 17% Alfa Laktalbumin, 1.5% Hovězí Sérový albumin, Imunoglobulin G 2%, 0.5% Lactoferrin, 27% glykomakropeptidy.

Dávkování:
Přidejte 150-250 ml (350-400 ml při příchutích černý rybíz, jablko, malina, pomeranč a Passion Fruit) vody nebo mléka do jednoho z našich šejkrů (čím méně tekutiny použijete tím hustší bude nápoj). Přidejte 1 velkou MP odměrku (25 g), protřepejte a můžete konzumovat. Užívejte 2-3 krát denně, nebo podle potřeby.
1 x Plná velká MP plastová odměrka váží 25 g. (Není součástí objednávky)

Nutriční hodnoty:
Na 25 g: Energie: 92.5 cal Energie: 393.3 kJ Bílkoviny (suché): 23.0 g Bílkoviny: 22.25 g Tuky: 0.25 g Sacharidy: 0.17 g Vápník: 100.0 mg Cholesterol: 0.5 mg

Upozorňujeme, nutriční informace jsou převzaty z neochucené verze. Při výběru ochucené verze se tím sníží obsah proteinů přibližně o 3% při většině příchuti, ale při čokoládové příchuti vzhledem k tomu, že obsahuje kakao se obsah sníží přibližně o 8%.

Složení
Nedenaturovaný syrovátkový izolát * , kakaový prášek (pouze Čokoládová příchuť), aroma (pouze ochucené verze), kyselina citronová (pouze příchuť Malina), emulgátor (sójový lecitin), sladidlo (sukralóza [pouze ochucené verze]), barviva (červená řepa [příchutě malina, Strawberry cream, Černý rybíz a Jablko & Malina], antokyaninového zabarvení [pouze příchuť Malina], kurkumin [pouze příchuť Banán], karoteny [pouze příchuť Orange & Passion fruit]). * Z mléka.

Tento produkt je doplněk stravy, a proto by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah malých dětí.

Myprotein

Výrobce Myprotein
Hmotnost 4000 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Myprotein Impact Whey Isolate 4000 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.