Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Myprotein Milk Protein Smooth 1000g

Myprotein Milk Protein Smooth 1000g

Cena produktu Myprotein Milk Protein Smooth 1000g není známa.

 

Popis produktu Myprotein Milk Protein Smooth 1000g: MYPROTEIN MILK PROTEIN SMOOTH - MLÉČNÉ BÍLKOVINY ULTRAČISTÉ CHUTI Milk Protein Smooth je koncentrát mléčné bílkoviny získaný ultrafiltrací z odstředěného mléka. Tento mléčný protein je zdrojem ...  Více informací


Myprotein Milk Protein Smooth 1000g - popis

MYPROTEIN MILK PROTEIN SMOOTH - MLÉČNÉ BÍLKOVINY ULTRAČISTÉ CHUTI

Milk Protein Smooth je koncentrát mléčné bílkoviny získaný ultrafiltrací z odstředěného mléka. Tento mléčný protein je zdrojem přirozeného kaseinu a syrovátkových bílkovin ve stejném poměru jako se přirozeně vyskytuje v mléce (80% kasein a 20% syrovátka). Milk Protein Smooth disponuje velmi čistou konzistencí a chutí. Milk Protein Smooth byl navržen tak, aby se při jeho přípravě dobře rozpouštěl. Jeho použití je univerzální - může být konzumován formou proteinových koktejlů, smoothies nebo v jogurtech. Milk Protein Smooth se pomalu vstřebává do organismu a umožňuje výživu svalů aminokyselinami po dlouhou dobu po užití.

Milk Protein Smooth je ideálním doplňkem živin mezi jídly a před spaním. Obsahuje 78 % micelární kasein, zbytek se skládá ze syrovátkové bílkoviny a biologicky aktivních proteinů.

MyProtein Milk Protein Smooth v bodech:

* protein s pomalu trávícími bílkovinami
* ideální před spaním
* 78 % micelární kasein
* čistá chuť
* snadná rozpustnost

Výrobce Myprotein
Hmotnost 1000 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Myprotein Milk Protein Smooth 1000g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.