HLEDEJCENY.cz

Myprotein PeptoPro t 500 g - porovnání cen

Myprotein PeptoPro t 500 g

Myprotein PeptoPro® je výborně stravitelný protein, který je zcela rozpustný ve vodě a obsahuje> 60% unikátních hypoalergenních peptidů. PeptoPro® dodá aminokyseliny rychleji než jakýkoli jiný zdroj bílkovin. Tyto peptidy jsou absorbovány mnohem rychleji než u jiných proteinů nebo u jednotlivých aminokyselin.

Vzhledem k tomu, PeptoPro® je vyroben z kaseinu obsahuje všechny aminokyseliny v optimálním poměru . Kasein je také jeden z nejčistších dostupných zdrojů bílkovin, což je důvod proč je PeptoPro®prakticky bez tuku a laktózy.
Výhody PeptoPro® nejsou bez povšimnutí sportovní elity, je používán v mnoha špičkových sportovních týmů, profesionálních sportovců a pravidelných návštěvníků posiloven a je široce považován za nejmodernější protein. Proč koupit PeptoPro? PeptoPro® má 17 g bílkovin v jedné porci a přispěje k růstu a udržování svalové hmoty. Vysoce kvalitní zdroj bílkovin a je prakticky tuku a bez laktózy. Obsahuje kasein.

Pro koho je produkt určen ? PeptoPro® je ideální pro každého, kdo chce přidat kvalitní kasein do svého jídelníčku a pro každého, kdo hledá ke zvýšení denní příjem bílkovin.
Dávkování
Přidejte 250ml-350 ml vody nebo mléka do šejkru. Pak přidejte 20g proteinu, protřepejte a můžete konzumovat.PeptoPro® se doporučuje i před a po cvičení.

Nutriční hodnoty:

Na 20 g: Energie: 73.0 Kcal Energie: 305 KJ Bílkoviny: 17.0 g Sacharidy: 0.0 g Tuky: 0.3 g Nutriční obsah se může mírně lišit mezi jinými příchutěmi. Můžete si přečíst více na oficiální stránce: www.peptopro.com Upozorňujeme, nutriční informace jsou převzaty z neochucené verze. Při výběru ochucené verze se tím sníží obsah proteinů přibližně o 3% při většině příchuti, ale při čokoládové příchuti vzhledem k tomu, že obsahuje kakao se obsah sníží přibližně o 8%.

Složení
PeptoPro® * (kaseinový hydrolyzát), kyselina citronová (jen berry blast příchuť), barvivo (řepa červená [berry blast příchuť], antokyaninového zabarvení [berry blast příchuť]), aroma (pouze ochucené verze), sladidlo (sukralóza [pouze ochucené verze] ). * Z mléka

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz