Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Myprotein Vegan Blend 2500 g

Myprotein Vegan Blend 2500 g

Cena produktu Myprotein Vegan Blend 2500 g není známa.

 

Popis produktu Myprotein Vegan Blend 2500 g: Hlavní Výhody Vhodné pro vegany Přes 22 g bílkovin v jedné porci Hnědá rýže, hrách a konopný protein Vegan Blend se skládá z hrachového proteinového izolátu, hnědé rýže a konopného protein...  Více informací


Myprotein Vegan Blend 2500 g - popis

Hlavní Výhody

Vhodné pro vegany
Přes 22 g bílkovin v jedné porci
Hnědá rýže, hrách a konopný protein

Vegan Blend se skládá z hrachového proteinového izolátu, hnědé rýže a konopného proteinu pro špičkovou kvalitu. Veganský proteinový prášek obsahuje celou řadu esenciálních aminokyselin a více než 22 g proteinů v jedné porci.

Navrhované Využití

Do jednoho z našich šejkrů vlijte 150 až 250 ml vody nebo ovocné šťávy (čím méně tekutiny použijete tím hustší napoj). Poté přidejte 1 velkou MP odměrku (30 g), protřepejte a můžete vypít. Konzumujte jednu až tři porce denně nebo podle vlastní potřeby.
1 x Plná velká MP plastová odměrka váží 35 g.

Nutriční informace
Na 30 g porci:
Energie: 472kJ energie: 113kcal Bílkoviny: 22,6 g Sacharidy: 3,7 g Tuky: 0,9 g
Vezměte prosím na vědomí, že tento nutriční informace jsou převzaty z nearomatizovaným verze. Při výběru ochucené verzi sníží obsah bílkovin o cca 3% pro většinu chutí, nicméně čokoláda, vzhledem k přidané kakaa, sníží ji o cca 8%.

SloženíHrachový proteinový izolát, Proteinový koncentrát z hnědé rýže, Konopný protein, Kakaový prášek (pouze čokoládová příchuť), Příchutě (pouze ochucené verze), DigeZyme (Amyláza, Proteáza, Celluláza, Beta-D-galaktosidázy, Lipáza), Sladidlo (sukralóza [pouze ochucené verze])

Výrobce Myprotein
Veganský Ano
Hmotnost 2500 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Myprotein Vegan Blend 2500 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.