Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Myprotein Vegan Blend Protein 1000g

Myprotein Vegan Blend Protein 1000g

Cena produktu Myprotein Vegan Blend Protein 1000g není známa.

 

Popis produktu Myprotein Vegan Blend Protein 1000g: MYPROTEIN VEGAN BLEND - BÍLKOVINY Z ROSTLINNÝCH ZDROJŮ ŠPIČKOVÉ KVALITY Vegan Blend kombinuje proteinový izolát z hrachu, bílkoviny z hnědé rýže a konopí. Jedná se o veganský proteinový prášek ...  Více informací


Myprotein Vegan Blend Protein 1000g - popis

MYPROTEIN VEGAN BLEND - BÍLKOVINY Z ROSTLINNÝCH ZDROJŮ ŠPIČKOVÉ KVALITY

Vegan Blend kombinuje proteinový izolát z hrachu, bílkoviny z hnědé rýže a konopí. Jedná se o veganský proteinový prášek špičkové kvality, plný řady esenciálních aminokyselin a více než 22 g bílkovin v jedné porci.

Vegan Blend je zdrojem aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA) - isoleucinu, leucinu a valinu. Je také zdrojem různých živin, včetně vitamínů, minerálních látek, esenciálních mastných kyselin a vlákniny. Díky Vegan Blend můžete konzumovat bílkoviny, aniž byste konzumovali mléko nebo sóju. Obsažený trávicí enzym DigeZyme® podporuje trávení. Vegan Blend je dobrou volbou pro kohokoliv, kdo potřebuje zvýšit příjem bílkovin, přispět k růstu svalové hmoty a její udržení.

MyProtein Vegan Blend v bodech:

* vhodný pro vegany
* přes 22 g bílkovin v jedné porci
* bílkoviny získané z hnědé rýže, hrachu a konopí

Ingredience:

Příchuť čokoláda: proteinová směs (65%) (proteinový izolát z hrášku, proteinový koncentrát z hnědé rýže, konopný protein), DigeZyme® (amyláza, proteáza, celuláza, beda-d-galaktosidáza, lipáza), kakaový prášek, aroma, sladidlo (sukralóza).

Bez příchuti: proteinová směs (73%) (proteinový izolát z hrášku, proteinový koncentrát z hnědé rýže, konopný protein), DigeZyme® (amyláza, proteáza, celuláza, beta-d-galaktosidáza, lipáza).

Výrobce Myprotein
Veganský Ano
Hmotnost 1000 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Myprotein Vegan Blend Protein 1000g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Kreatin, Ostatní sportovní výživa.