HLEDEJCENY.cz

Myprotein Whey Pro 1000 g - porovnání cen

Myprotein Whey Pro 1000 g

Hlavní Výhody

Zvýšená absorpce BCAA
19 g bílkovin v jedné porci
1 g BCAA peptidů v jedné porci

Whey Pro Peptide je pokročilý syrovátkový proteinový koncentrát s 1 g přidaných petidov BCAA pro zvýšenou absorpci bílkovin.Peptidová forma BCAA 2: 1: 1 znamená, že tento doplněk je vyroben z izolátu syrovátkové bílkoviny pomocí patentovaného enzymu, který rozkládá dlouhé řetězy do menších, snadněji vstřebatelných di a tri-peptidů.

Dávkování: Přidejte 150-250 ml vody nebo mléka do šejkru. Poté přidáme 25 g proteinu, několik sekund zatřepme a můžeme konzumovat. Koktejl si můžete namíchat 2-3 krát denně. Nutriční informace:
Na 25 g Energie (kJ / kcal): 422/100 Tuky: 1.8 g z toho nasycené mastné kyseliny: 1.2 g Sacharidy: 1.9 g z toho cukry: 1.1 g Bílkoviny: 19.0 g Sůl: 0.25 g BCAA Peptidy na 25 g (2: 1: 1): Leucin: 0.5 g Isoleucin: 0.25 g Valin: 0.25 g Nutriční informace jsou založeny na čokoládové příchuti. U jiných příchutích se nutriční hodnota bude měnit, při některých se obsah bílkovin zvýší přibližně o 8%.

Složení: Chocolate:Syrovátkový proteinový koncentrát, kakaový prášek, BCAA Peptidy, aroma, sladidlo (sukralóza).* z (mléka) Vanilla:Syrovátkový proteinový koncentrát, aroma, BCAA Peptidy, sladidlo (sukralóza).* z (mléka) Strawberry:Syrovátkový proteinový koncentrát, aroma, BCAA Peptidy, Barvivo (červená řepa), kyselina citronová, sladidlo (sukralóza).* z (mléka) Banana:Syrovátkový proteinový koncentrát, aroma, BCAA Peptidy, Barvivo (kurkumin), sladidlo (sukralóza).* z (mléka)

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz