Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Optimum Nutrition Complete protein 2000 g

Optimum Nutrition Complete protein 2000 g

Cena produktu Optimum Nutrition Complete protein 2000 g není známa.

 

Popis produktu Optimum Nutrition Complete protein 2000 g: 59% protein, vícesložkový, velké množství BCAA a glutaminu. Informace o výrobku Complete Protein od Optimum Nutrition je vynikající vícesložkový proteinový nápoj složený z těch nejkvalitnějších ...  Více informací


Optimum Nutrition Complete protein 2000 g - popis

59% protein, vícesložkový, velké množství BCAA a glutaminu. Informace o výrobku Complete Protein od Optimum Nutrition je vynikající vícesložkový proteinový nápoj složený z těch nejkvalitnějších zdrojů bílkovin. Ideální kombinace těch nejlepších dostupných zdrojů bílkovin, stabilní přísun živin pro budování svalové hmoty a zvýšení síly po dobu několika hodin. Complete protein obsahuje jak rychle vstřebatelné bílkoviny ( mléčný proteinový izolát, mléčný proteinový koncentrát, hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát, syrovátkový proteinový izolát), tak pomalu vstřebatelné bílkoviny (micellární kasein, vaječný albumin). Přísun dostatečného množství kvalitních bílkovin je prvořadým předpokladem pro růst a regeneraci svalů a zlepšování síly. Complete Protein je určen k pokrytí zvýšené potřeby bílkovin u fyzicky aktivních jedinců, zejména sportovců. Complete Portein obsahuje v jedné dávce 21g proteinové směsi nejvyšší jakosti. Tato směs se skládá z šesti typů proteinů a vyznačuje se vynikající chutí a velmi snadnou rozpustností. Jednotlivé složky jsou zastoupeny v precizně sestavené kombinaci, která poskytuje veškeré aminokyseliny, nezbytné pro optimální růst a regeneraci, a navíc i velké množství BCAA a glutaminu. Různá doba trávení a absorpce pěti obsažených proteinových komponentů zaručuje nepřetržité osmihodinové zásobování organismu živinami. Doporučené dávkování 1 odměrku smíchejte s 180 – 240 ml vody, mléka nebo vašeho oblíbeného nápoje. užívejte kdykoliv během dne na doplnění denního příjmu bílkovin dávkování je závislé na vaší tělesné hmotnosti, intenzitě tréninku a příjmu bílkovin z běžné stravy Složení Příchuť čokoláda: Proteinový směs (mléčný proteinový izolát, mléčný proteinový koncentrát* , hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát* , micellární kasein* , vaječný albumin, syrovátkový proteinový izolát* , emulgátor: sójový lecitin), nízkotučný kakaový prášek, látky určené k aromatizaci, smetana [glukózový sirup, ztužený rostlinný tuk, mléčná bílkovina, stabilizátor (fosforečnan draselný), emulgátory (mono a diglyceridy), sójový lecitin, barva (karoteny)], zahušťovadlo (karagenan), sůl, náhradní sladidla (sukralóza, acesulfam K). * z mléka. Upozornění Obsahuje vejce, sóju, mléko, může obsahovat lepek, arašídy a jiné ořechy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Alergen: laktóza. Výrobek může obsahovat stopy sóji,vejce, sóju, mléko, může obsahovat lepek, arašídy a jiné ořechy. Sportovní výživa a vybavení od Hsport.cz.

Výrobce Optimum nutrition
Hmotnost 2000 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Optimum Nutrition Complete protein 2000 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.