Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Optimum Nutrition Pro Complex 2090g

Optimum Nutrition Pro Complex 2090g

Cena produktu Optimum Nutrition Pro Complex 2090g není známa.

 

Popis produktu Optimum Nutrition Pro Complex 2090g: Optimum Nutrition Pro Complex 2090g Všichni sportovci, kteří tvrdě trénují a soutěží potřebují také větší množství bílkovin. To je důvod, proč Pro Complex obsahuje 81% bílkovin prémiové kvality. ...  Více informací


Optimum Nutrition Pro Complex 2090g - popis

Optimum Nutrition Pro Complex 2090g

Všichni sportovci, kteří tvrdě trénují a soutěží potřebují také větší množství bílkovin. To je důvod, proč Pro Complex obsahuje 81% bílkovin prémiové kvality. Impozantní aminokyselinové spektrum obsahuje 14 g BCAA a 10g glutaminu a kyseliny glutamové v každé dávce. Pro Comlex je doplněn o komplexní směs 15 vitamínů a minerálů. S obsahem pouze 1g tuku a 1g cukru budete překvapeni, jak tento protein výborně chutná a jak se snadno rozpouští.

Protože různé proteiny mají různé profily aminokyselin a různá je i jejich míra využití, Pro Complex v sobě spojuje osm různých zdrojů bílkovin s cílem zvýšit váš svalový potenciál. Spojením syrovátkového proteinového isolátu, vaječného bílku, syrovátkových peptidů a klíčových volných forem aminokyselin vytvořil Optimum Nutrition vícesložkový protein, který Vás posune na další úroveň. Jednotlivé složky jsou zastoupeny v precizně sestavené kombinaci, která poskytuje veškeré aminokyseliny, nezbytné pro optimální růst a regeneraci, a navíc i velké množství BCAA a glutaminu. Různá doba trávení a absorpce pěti obsažených proteinových komponentů zaručuje nepřetržité osmihodinové zásobování organismu živinami.

Pro Complex v bodech:
* 8 prémiových zdrojů bílkovin,
* vysoký obsah bílkovin - 81% bílkovin ve 100g,
* více než 14000 mg BCAA (2 odměrky),
* 10500 mg glutaminu a prekurzorů (2 odměrky),
* obsahuje trávicí enzymy,
* obsahuje komplexní směs 15 vitamínů a minerálů,
* skvělá chuť i rozpustnost,
* neobsahuje žádné trans-tuk, pouze 1g cukru.

Doporučené dávkování:
* 1 dávka je 74g (2 odměrky).
* Rozmíchejte 1-2 odměrky v 250-350 ml vody nebo nízkotučného mléka.
* Konzumujte 1-3x denně dle požadovaného příjmu bílkovin.

Nutriční informace:
* Nutriční hodnoty: 74 g (1 dávka - 2 odměrky)
* Energetická hodnota: 1134 kJ/270 kcal
* Bílkoviny: 60 g
* Sacharidy: 5 g
* Vláknina: 2 g
* Cukry: 1 g
* Tuky: 1 g
* - nasycené mastné kyseliny: 0,5 g
* Cholesterol: 20 mg
* Sodík: 250 mg
Složení:
* Proteinová směs (syrovátkový proteinový izolát, glutaminové peptidy, L-leucin, vaječný albumin, syrovátkové peptidy, L-isoleucin, L-valin), kakao (zpracované Alkali metodou), přírodní a umělé aroma, lecithin, Aminogen®, vitamínová a minerálová směs (askorbová kyselina, maltodextrin, d-alfa tokoferyl sukcinát, niacinamid, d-pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, chrom polynikotinát, riboflavin, thiamin mononitrát, vitamín A palmitát, biotin, kyselina listová, cyanokobalamin), sůl, sukralóza, acesulfam draselný, laktáza.

Upozornění pro alergiky:
* obsahuje mléko, sóju (lecitin), vejce a syrovátka.

Informace:
* potravina určená pro zvláštní výživu

Výrobce Optimum nutrition
Hmotnost 2090 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Optimum Nutrition Pro Complex 2090g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.