Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

PENCO Energy Bar MCT 40 g

PENCO Energy Bar MCT 40 g

Cena produktu PENCO Energy Bar MCT 40 g není známa.

 

Popis produktu PENCO Energy Bar MCT 40 g:  ·Pohotový zdroj energie ·Odstraňuje únavu a stres ·Zvýšený podíl kousků lesního ovoce ·Kvalitní svačinka během dne ·Účinný antioxidační systém Podrobná charakteristika Zcela unikátní složkou jsou...  Více informací


PENCO Energy Bar MCT 40 g - popis

 ·Pohotový zdroj energie ·Odstraňuje únavu a stres ·Zvýšený podíl kousků lesního ovoce ·Kvalitní svačinka během dne ·Účinný antioxidační systém
Podrobná charakteristika
Zcela unikátní složkou jsou MCT tuky (Medium Chain Triacylglycerols), které se rychle vstřebávají, uvolňují energii  a chrání svalovou hmotu před katabolizací.  MCT se střední délkou řetězce mastných kyselin jsou speciální tuky, které se na rozdíl od běžných tuků v těle neukládají a pro vstup do místa jejich spalování, tzv. mitochondrií nepotřebují L-karnitin.  MCT poskytují potřebnou energii a přitom přispívají k snižování tukových zásob. 

Antioxidační systém tvořený vitamíny A, C, E, zinkem, manganem, selenem a zejména koenzymem Q10 účinně chrání organizmus  před  poškozením buněk volnými kyslíkovým radikály, které  vznikají během intenzivní fyzické aktivity, při opalování, kouření a mohou být příčinou předčasného stárnutí a řady civilizačních chorob.  Koenzym Q10 je nejen antioxidantem, ale i důležitou  složkou produkce energie v těle, stimuluje imunitní systém a zvyšuje celkovou vitalitu organizmu.  Lecitin zajišťuje regeneraci poškozených buněk, odstraňuje únavu, stres a vyčerpání.

Osvěžující chuť dávají tyčince Penco Energy Bar MCT   pravé americké brusinky, chráněné značkou originality OceanSpray® , kousky malin, ostružin a jahod.

Tyčinky Penco Energy Bar MCT jsou vhodné během tréninku nebo závodu vytrvalostního charakteru (běh, cyklistika…), dále  pro doplnění energie při nejrůznějších sportovních aktivitách nebo  kdykoliv v průběhu dne jako rychlá svačina.

Mnohokrát během dne, zvláště po vyčerpávajícím fyzickém a duševním vypětí, potřebujeme nabít svůj organizmus vitální energií. Tuto potřebu pociťují v určitých chvílích zpravidla všichni- sportovci při zvýšené fyzické zátěži, manažeři po náročném dni, řidiči při delších jízdách a všichni další fyzicky i psychicky pracující. V těchto chvílích přijde vždy k chuti malý snack, který nejen zasytí, ale hlavně vzpruží unavené tělo a duši. A takovou svačinkou je právě Penco Energy Bar MCT

Nutriční hodnoty:
* 1 tyčinka:  
* Energetická hodnota:
692
* Bílkoviny:
2,6
* Sacharidy:
25,2
* Tuky:
5,9
* Vitamin A:
    552    
* Vitamin C:
200
* Vitamin E:
17,2
* Selen:
13,2
* Zinek:
4
* Mangan:
0,7
* Koenzym Q10:
2,7
* Lecitin:
640
* MCT:
400

 

Výrobce Penco
Tyčinka Ano
Hmotnost 40 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu PENCO Energy Bar MCT 40 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.