PHP Edge 2270g

Cena produktu PHP Edge 2270g není známa.

 

Popis produktu PHP Edge 2270g: 75% protein, 5g BCAA v dávce, bez přidaných cukrů. Informace o výrobku Future Nutrition, kanadský výrobce oblíbené značky MVP BIOTECH, představuje PHP EDGE – svou novou profesionální řadu špičkový...  Více informací


PHP Edge 2270g - popis

75% protein, 5g BCAA v dávce, bez přidaných cukrů. Informace o výrobku Future Nutrition, kanadský výrobce oblíbené značky MVP BIOTECH, představuje PHP EDGE – svou novou profesionální řadu špičkových doplňků výživy, která je určena především pro kulturisty a silové sportovce. PHP EDGE nabízí výrobky nejvyšší kvality a garantuje stoprocentní spokojenost. Vědecky sestavené, laboratorně testované a maximálně účinné formule výrobků jsou bezpečné a vhodné pro všechny profesionální i registrované sportovce. Future Nutrition si produkty značky PHP EDGE vyvíjí, vyrábí a balí ve vlastních laboratořích a výrobních halách. Celý výrobní proces probíhá na základě přísně sledovaných postupů a za neustálé kontroly kvality. Výrobce garantuje používání výlučně surovin nejvyšší jakosti. špičková kvalita skvělá chuť 75% bílkovin (ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, mikrofiltrovaný syrovátkový izolát /metodou CFM/, syrovátkové peptidy) vysoký profil aminokyselin, 5g BCAA v dávce buduje, opravuje a regeneruje svalovou tkáň laboratorně testovaná kvalita zdokonalený systém vstřebávání živin bez přidaných cukrů skvělá rozpustnost Složení Sportovní výživa a vybavení od Hsport.cz.

Výrobce Php Edge
Hmotnost 2270 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu PHP Edge 2270g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Kreatin, Ostatní sportovní výživa.