Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Prom-IN Shape Mash 500g

Prom-IN Shape Mash 500g

Cena produktu Prom-IN Shape Mash 500g není známa.

 

Popis produktu Prom-IN Shape Mash 500g: Prom-IN Shape Mash 500g Shape Protein Mash je unikátní funčkní potravina nové generace. Jedná se o ojedinělou kombinaci prémiových obilnin bohatých na beta-glukany a nejkvalitnější doposud znám...  Více informací


Prom-IN Shape Mash 500g - popis

Prom-IN Shape Mash 500g

Shape Protein Mash je unikátní funčkní potravina nové generace. Jedná se o ojedinělou kombinaci prémiových obilnin bohatých na beta-glukany a nejkvalitnější doposud známé zdroje bílkovin. Vzniklá směs se tak stává výjimečnou potravinou s ideálním poměrem bílkovin a komplexních sacharidů, vhodnou zejména při redukčních programech. Sacharidový komplex se skládá ze dvou složek, ovsa a ječmene. První obilovina - oves - je bohatá na velmi hodnotné sacharidy, rostlinné bílkoviny a mastné kyseliny. Ve srovnání s ostatními obilovinami vyniká oves především obsahem nerozpustné vlákniny.

Druhou obilovinou našeho sacharidového komplexu je ječmen, který exceluje především vysokým obsahem specifické vlákniny, tzv. rozpustných beta-glukanů. Beta-glukany mají na lidský organizmus mnoho pozitivních účinků. Bylo prokázáno, že beta-glukany z ječmene snižují hladinu cholesterolu v krvi. Pro dosažení požadovaného účinku je nutno přijmou 3g beta-glukanů denně.

Proteinovou složku Shape Protein Mash tvoří dva zdroje bílkovin té nejvyšší kvality v optimálním poměru. Jedná se o koncentrát syrovátkové bílkoviny, vyrobený z mléka pouze za pomoci mikrofiltrace. Tato technologie zpracování zachovává (v koncentrátu) velké množství bioaktivních frakcí, zejména Imunoglobulinů a dalších subfrakcí, což je hlavní přednost této (čistě) nechemické výrobní metody.

Dále pak nativní micelární kasein vyroben pouze mikrofiltrací bez použití chemikálií a agresivních činitelů. Použití vysoce kvalitních surovin pomohlo vytvořit revoluční Fitness potravinu. Jejím užitím dodáte tělu hodnotné živiny, které podpoří Vaši snahu o dosažení nejlepší formy. Mimoto je konzumace Shape Protein Mash opravdovým chuťovým zážitkem. Jíst zdravě nikdy nebylo tak příjemné a snadné.

Hlavní benefity
* Maximální možná čistota použitých surovin, minimum balastních látek a nutričně neplnohodnotných složek
* Bílkoviny pouze z nejkvalitnějších dostupných zdrojů
* Komplexní sacharidy ze špičkových zdrojů s obsahem beta-glukanů
* Bez levných a podřadných složek jako je pšenice, sušené mléko, řepný cukr a fruktóza
* Obohace o tyto funkční složky: MCT tuky, Acetyl L Carnitin, extrakt zeleného čaje

Složení:

čokoláda - kokos
* Ovesno-ječná instantí kaše 41%, WPC (koncentrát mléčných syrovátkových bílkovin), micelární kasein (mléko), odtučněný kakový prášek 9,4%, strouhaný kokos 9,4% (ořechy), guarová guma, glutamin, MCT tuky, čokoládové aroma, acetyl carnitin, extrakt zeleného čaje, steviol-glykosidy (přírodní sladidlo z rostliny stevie), náhradní sladidlo sukralosa.

jablko - skořice
* Ovesno-ječná instantí kaše 51%, WPC (koncentrát mléčných syrovátkových bílkovin), micelární kasein (mléko), guarová guma, MCT tuky, glutamin, extrakt zeleného čaje, acetyl L-Carnitin, jablečné aroma, sušený jablečný prášek 1%, skořicový extrakt 0,7%, náhradní sladidla sukralosa a neohesperidin E959, steviol-glykosidy (přírodní sladidlo z rostliny stévie).

Návod na přípravu:

4-5 polévkových lžic (cca 50g) zalijte 130-150ml horké vody (cca 85°C), důkladně promíchejte. Po 2 minutách je kaše připravena ke konzumaci. Již nevařte!

Tabulka nutričních hodnot:
*  : 100 g
příchuť čokoláda-kokos
* Energetická hodnota: 1590 kJ / 345 kcal
* Bílkoviny: 32 g
* Sacharidy: 35 g
* - cukry: 3 g
* Tuky: 12 g
* - nasycené mastné kyseliny: 9 g
* - MCT tuky: 3 g
* Vláknina: 10 g
* Sůl: 0,1 g
* Beta-glukany: 1,7 g
* Acetyl L-karnitin: 1,5 g
* Extrakt zeleného čaje: 1,5 g

 

Výrobce PROM-IN
Hmotnost 500 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Prom-IN Shape Mash 500g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.