Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Reflex Nutrition Instant Whey PRO 909 g

Reflex Nutrition Instant Whey PRO 909 g

Cena produktu Reflex Nutrition Instant Whey PRO 909 g není známa.

 

Popis produktu Reflex Nutrition Instant Whey PRO 909 g: Hlavní benefity produktu: 2 miliardy probiotických kultur ve 100g (Bacillus Coagulans, Bifidobacterium Bifidum, Lactobacillus Acidophilus, Lactobacillus Rhamnosus) 200 mg trávicích enzymů ve...  Více informací


Reflex Nutrition Instant Whey PRO 909 g - popis

Hlavní benefity produktu:

2 miliardy probiotických kultur ve 100g (Bacillus Coagulans, Bifidobacterium Bifidum, Lactobacillus Acidophilus, Lactobacillus Rhamnosus)

200 mg trávicích enzymů ve 100g (Amyláza, Proteáza, Celuláza, Laktáza, Lipáza)

80g bílkovin ve 100g (nedenaturovaný nativní syrovátkový izolát, CFM syrovátkový izolát, ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, mléčný koncentrát), Muscle Drive™ (peptidicky vázaný glutamin, l-glutamin)

Testování obsahu bílkovin v každé šarži produktu

Nová technologie přináší revoluční změnu ve světě proteinových suplementů!„The king of the wheyTM“ je ve své nejnovější verzi určen pro každého, kdo hledá ten nejkvalitnější zdroj bílkovin. Důležitou složkou je super kvalitní nativní syrovátkový izolát, který je vyráběn přímou cestou z čerstvého kravského mléka, a to za teplot, které nepřekročí deset stupňů Celsia. Tím se významně odlišuje od standardně nabízených „Whey proteinů“, které jsou vyráběny z tepelně upravené syrovátky, vedlejšího produktu vzniklého při výrobě sýrů (použití kyselin a sýřidel). Jednoduše by se dalo tedy říci, že Instant Whey Native je vlastně čerstvá, nenarušená mléčná bílkovina „v prášku“. Našim partnerem je nová, sofistikovaná mlékárna, která funguje v souladu se zdravým životním prostředím. Čerstvé mléko je bezprostředně filtrováno přes speciální membrány za velmi nízkých teplot, čímž je dosaženo vysoké biologické aktivity výsledného proteinu. Nativní bílkovina obsahujeproti standardním formám „whey proteinu“, více než 166% bioaktivního cystinu (dvě molekuly aminokyseliny cysteinu spojené sulfátovým můstkem) a o 16% více L-Leucinu.Instant Whey™ PRO nabízí unikátní výkonnostní benefity, které jsou na současném trhu neporazitelné.Díky prvotřídní kvalitě a prověřené, téměř dvacetileté tradici je Instant Whey jedním z nejprodávanějších a nejrespektovanějších proteinový přípravků ve Velké Británii, Francii a řadě dalších zemí. Je to jediný proteinový produkt, který je nezávisle testován v každé šarži, každý měsíc. Při této kontrole je přísně kontrolováno složení výrobku a minimální obsah proteinu 80%. Tento standard je těžké překonat! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku. Navíc je testován na nepřítomnost dopingových látek dle norem kvality ISO17025. Nejdůležitějšími benefity tohoto produktu jsou rychlá a bezproblémová stravitelnost a využitelnost. Instant Whey™ PRO představuje komplexní formuli obsahující jedinečnou směs výběrových, nativních proteinových frakcí, aditivum glutaminových peptidů, volného l-glutaminu, komplex důležitých enzymů Digezyme a nepostradatelné přátelské biokultury.Protože je Instant Whey™ PRO jednoznačně zaměřen na kvalitu, využitelnost a vstřebatelnost, je minimalizován obsah sladidel a příchutí na absolutně nejnižší možné minimum. Instant Whey neobsahuje žádné neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je kolagen, či sojová bílkovina.
Dále obsahuje exkluzivní komplex Muscle Drive Peptid. Tento komplex je kombinace dvou účinných složek:

Peptide Bonded Glutamin

L-Glutamin - volná forma

Digezyme – exkluzivní kombinace nejdůležitějších enzymůDalším velkým rozdílem mezi Instant Whey™ PRO a ostatními standardními „whey proteiny“ s obsahem „surové“ syrovátkové bílkoviny, je obsah speciálních trávicích enzymů Digezyme, které jsou důležité nejen k trávení jednotlivých živin a odstranění všech balastních látek včetně laktózy a dalších, ale také k optimálnímu fungování organizmu.Komplex enzymů Digezyme1.Trávení bílkovin: Proteáza I, Proteáza II, Proteáza III, Proteáza IV2.Trávení balastních látek: Amyláza, Lipáza, Laktáza, CellulázaPřátelské bakterieInstant Whey™ PRO obsahuje kombinaci 4 typů přátelských kultur v optimalizovaném poměru a celkovém zastoupení 2 miliardy!Zastoupené probiotické kultury (probiotická směs):

Lactobacillus acidophilus 25%

Bifidobacterium bifidum 25%

Bacillus coagulans 25%

Lactobacillus rhamnosus 25%

Instant Whey™ PRO - užíváníAť již jste v kterékoliv fázi ročního cyklu, Instant Whey™ PRO poskytuje perfektní zdroj aminokyselin ve formě „čerstvé bílkoviny v prášku“. Můžete jej konzumovat před nebo po fyzické námaze nebo kdykoliv v průběhu dne. Konzumujete velmi chutný, nedotčený zdroj čisté bílkoviny!

Doporučené dávkováníBerte 2 odměrky ( cca 25g ) rozmíchané s 300ml vody, nebo mléka pomocí shakeru.

Výživové údaje

Počet dávek v balení: 176 x 25g

100g

25g (1 dávka)* Energetická hodnota

1647 kj / 389 kcal

412kj / 97kcal

Tuky

4,5 g

1,1 g

Z toho nasycené mastné kyseliny

1,4 g

0,4 g

Z toho polynenasycené mastné kyseliny

1,5 g

0,4 g

Z toho mononenasycené mastné kyseliny

1,3 g

0,3 g

Sacharidy

6,4 g

1,6 g

Z toho cukry

3,9 g

1 g

Vláknina

1,5 g

0,4 g

Bílkoviny

80 g

20 g

Sůl

0,45 g

0,11 g

Enzymy Digezyme®

200 mg

50 mg

Bacillus coagulans

50 x 107 spór

125 x 106 spór

Bifidobacterium bifidum

50 x 107 KTJ* * 125 x 106 KTJ* * Lactobacilus acidophilus

50 x 107 KTJ* * 125 x 106 KTJ* * Lactobacilus rhamnosus

50 x 107 KTJ* * 125 x 106 KTJ* * * 1 dávka odpovídá 25 g. Balení obsahuje 176 dávek.* * KTJ – kolonii tvořící jednotka v okamžiku výroby.
Složení: Instant Whey™ PRO směs 95% (z toho mléčný protein 72% [z toho syrovátkový izolát 38% (z toho nativní syrovátkovýizolát 51%, CFM syrovátkový izolát 49%), ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát 33%, koncentrát mléčné bílkoviny 29%], Muscle Drive™ [glutamin peptidy (z pšenice) L-Glutamin]), kakaový prášek, aroma, zahušťovadlo karboxymethyl celulóza, komplex enzymů Dygezyme® 0,2% (komplex enzymů: alfa-amyláza, laktáza, celuláza, lipáza), emulgátor sojový lecitin, sladidlo acesulfam K, zahušťovadlo chlorid draselný, kultura Bacillus coagulans Lactospore®, sladidlo sukralóza, Bifidobacterium bifidum, Lactobacilus acidophilus, Lactobacilus rhamnosus.
Garance společnosti Reflex Nutrition• Inovační technologie• Nejvyšší rating použitých surovin• Vyrobeno ze 100% zelené energie• Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech• Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025• Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy• Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

Výrobce Reflex Nutrition
Hmotnost 909 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Reflex Nutrition Instant Whey PRO 909 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.