Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Reflex Nutrition Peptide Fusion2100 g

Reflex Nutrition Peptide Fusion2100 g

Cena produktu Reflex Nutrition Peptide Fusion2100 g není známa.

 

Popis produktu Reflex Nutrition Peptide Fusion2100 g: Je proteinovou formulí určenou pro všechny, kteří očekávají to nejlepší. Nejsou v tom žádné triky ani marketingové „tahy“. Peptide Fusion obsahuje garantovaný poměr 33:33:33, těch nejkvalitnějších...  Více informací


Reflex Nutrition Peptide Fusion2100 g - popis

Je proteinovou formulí určenou pro všechny, kteří očekávají to nejlepší. Nejsou v tom žádné triky ani marketingové „tahy“. Peptide Fusion obsahuje garantovaný poměr 33:33:33, těch nejkvalitnějších bílkovin – izolát vaječného albuminu: micelární kasein: nedenaturovaný syrovátkový koncentrát + aditivum glutaminových peptidů, probiotických kultur a trávicích enzymů.
Peptide Fusion je nezávisle testován v každé šarži, každý měsíc. Při této kontrole je přísně kontrolováno složení výrobku a minimální obsahbílkovin. Tento standard je těžké překonat! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku. Navíc je testován na nepřítomnost dopingových látek dle norem kvality ISO17025.
Výsledky jednotlivých testů si můžete prohlédnout na originální stránce výrobce na odkaze: http://www.reflex-nutrition.com/Protein-Testing.shtmlPeptide Fusion je vyráběn v souladu s normami kvality ISO9001 a naše společnost je pevně přesvědčena o tom, že se jedná o nejlepší proteinovou směs, která je na současném trhu.

Peptide Fusion obsahuje micelární kasein
Vysoce čistá forma micelárního kaseinu, která je v současné době velmi ceněná kulturistickou komunitou. Tento nedenaturovaný kasein ve vysoce stravitelné formě micel je vyráběn z čerstvého, odstředěného mléka, bez použití kyselin a dalších destruktivních metod, které by poškodily biologickou strukturu micel. Peptide Fusion obsahuje speciálně selektovaný bioaktivní syrovátkový koncentrát
Náš výběrový syrovátkový koncentrát obsahuje díky speciální, šetrné ultrafiltrační metodě, vysoké množství bioaktivních frakcí a minimum nežádoucí laktózy a tuku. Tento výběrový koncentrát je pravidelně testován na to, zda jsou všechny syrovátkové frakce v původní bioaktivní, nedenaturované formě. Peptide Fusion obsahuje izolát vaječného albuminuVaječný izolát neobsahuje žádný tuk nebo sacharidy. Jedná se o absolutně čistou bílkovinu nejvyšší kvality, vyrobenou z certifikovaných evropských zdrojů, což je garancí toho, že tento produkt neobsahuje salmonelu. Digezyme – exkluzivní kombinace jedenácti enzymůDalším velkým rozdílem mezi Peptide Fusion a ostatními standardními „proteiny“, je obsah speciálních trávicích enzymů Digezyme, které jsou důležité nejen k trávení jednotlivých živin, ale hlavně k odstranění všech balastních látek včetně laktózy a dalších, které zatěžují zažívací trakt. Tento sofistikovaný komplex jedenácti enzymů představuje neporazitelnou špičku, zajišťující špičkovou a lehkou stravitelnost. Komplex enzymů Digezyme

Trávení bílkovin: Proteáza I, Proteáza II, Proteáza III, Proteáza IV Bromelain
Trávení balastních látek: Amyláza, Lipáza, Laktáza, Sukráza, Maltáza, Celluláza

Probiotické kultury LactosporeS každou dávkou Peptide Fusion přijímáte stejné množsví probiotických kultur jako v jednom živém jogurtu. Ať již jste v kterékoliv fázi ročního cyklu, Peptide Fusion poskytuje perfektní zdroj těch nejkvalitnějších aminokyselin. Můžete jej konzumovat po fyzické námaze nebo kdykoliv v průběhu dne. Konzumujete velmi chutný, skoro nedotčený zdroj čisté bílkoviny!

Balení: 2,1 kgDávkování: Rozmíchejte 25 g (1 zarovnaná 60ml odměrka) v 250 ml vody nebo nízkotučného mléka v šejkru nebo mixéru. Berte 1 – 2 dávky denně - 1 dávku dopoledne mezi jídly, případně druhou dávku po ukončení tréninku.

Výživové údaje:

Počet dávek v balení: 84 x 25 g
100 g
25 g (1 porce)* Energetická hodnota
1543 kJ / 364 kcal
386 kJ / 91 kcal

Tuky
2,1 g
0,53 g

Z toho nasycené mastné kyseliny
0,81 g
0,2 g

Z toho mononasycené mastné kyseliny
0,59 g
0,15 g

Z toho polynasycené
0,56 g
0,14 g

Sacharidy

8,2 g

2,05 g

Z toho cukry

2,1 g

0,53 g

Bílkoviny

78 g

19,5 g

Sůl

1,57 g

0,39 g

Laktóza
2,1 g
0,53 g

Enzymy Digezyme®
160 mg
25 mg

LactoSpore®
2 x 108 spór
5 x 107 spór
* 1 porce odpovídá 25 g. Balení obsahuje 84 porcí.Složení příchuť čokoláda a máta: ultrafiltrovaný mléčný koncentrát (80% micelární kasein, 20% syrovátkový protein), izolát vaječného albuminu, ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, peptidicky vázaný L-Glutamin (derivát z pšeničného proteinu), kakaový prášek, karboxymethyl celulóza, přírodně identické a umělé aroma, umělé sladidlo acesulfam-K, umělé sladidlo sukralóza, komplex enzymů Dygezyme® (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), kultury Lactospore® (Bacillus Coagulans), emulgátor sojový lecitin.Garance společnosti Reflex Nutrition

Inovační technologie
Produkty ověřené klinickými studiemi
Vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Výrobce Reflex Nutrition
Hmotnost 2100 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Reflex Nutrition Peptide Fusion2100 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.