Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Reflex Vegan Protein 2100g

Reflex Vegan Protein 2100g

Cena produktu Reflex Vegan Protein 2100g není známa.

 

Popis produktu Reflex Vegan Protein 2100g: Reflex Vegan Protein  Lze bez nadsázky nazvat jako plnohodnotného „naturála" s obsahem všech esenciálních aminokyselin. Vegan Protein nabízí zcela kompletní spektrum aminokyselin stejně jako sy...  Více informací


Reflex Vegan Protein 2100g - popis

Reflex Vegan Protein 

Lze bez nadsázky nazvat jako plnohodnotného „naturála" s obsahem všech esenciálních aminokyselin. Vegan Protein nabízí zcela kompletní spektrum aminokyselin stejně jako syrovátková, nebo vaječná bílkovina, přesto, že se jedná o rostlinný zdroj a to bez obsahu soji, bez použití "umělých" aditiv, nebo agresivních metod zpracování, které mohou narušit konečnou strukturu bílkoviny. 

Vegan protein = plnohodnotný „naturál“

* Obsahuje plnohodnotné spektrum aminokyselin, včetně esenciálních.
* Nabízí srovnatelné parametry se syrovátkovou a vaječnou bílkovinou
* Neobsahuje umělá sladidla a barviva
* Neobsahuje sóju, alergeny, pšeničný lepek, nebo geneticky modifikované složky
* Obsahuje přírodní sladidlo Stévie
* Obsahuje aditivum trávících enzymů Digezyme®a pobiotickcý kultur LactoSpore®
* Vhodné pro Vegany, Vegetariány, Celiaky

98% stravitelnost, garantovaný evropský původ a šetrná technologie zpracování!

Vegan Protein je vyroben za pomoci patentované technologie, která je nejen garancí vysoké bioaktivity použité bílkoviny = minimální denaturace, ale je také 100% šetrná k životnímu prostředí. Základem Vegan Proteinu je bílkovina speciální odrůdy hrachu setého (Pisum Sativum), pěstovaného v severní Evropě. K extrakci bílkoviny je využívána pouze voda a to bez použití chemických prostředků. Výsledkem je instantní prášek, perfektní chuti a stravitelnosti, který snese srovnání s těmi nejkvalitnějšími zdroji aminokyselin jako je syrovátková bílkovina a vaječná bílkovina. Bílkovina Vagan proteinu nabízí 98% stravitelnost a aminokyselinové skóre 95%!
 
Vegan Protein obsahuje více BCAA, více Glutaminu a více Argininu!

Důležité větvené aminokyseliny BCAA: L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin jsou ve Vegan Proteinu hojně zastoupeny. VE SKUTEČNOSTI bílkovina Vegan Proteinu obsahuje více BCAA než bílkovina toho nejkvalitnějšího vaječného proteinu! NAVÍC bílkovina Vegan Proteinu obsahuje oproti syrovátkové a vaječné bílkovině DVOJITÉ MNOŽSTVÍ Argininu. To stejné platí pro Glutamin, kterého obsahuje bílkovina Vegan Proteinu opět více než zmíněné dva zdroje. Díky skvělému profilu aminokyselin, představuje bílkovina Vegan Proteinu jeden z nejšpičkovějších přírodních zdrojů!

Tab: Obsah důležitých esenciálních aminokyselin (EAA), Argininu a Glutaminu (semi EAA) v jednotlivých zdrojích bílkovin.
*  :
Syrovátková bílkovina
* Isoleucin* (EAA):
6,40%
* Leucin* (EAA):
10,60%
* Lysin (EAA):
9,60%
* Methionin (EAA):
2,20%
* Fenylalanin (EAA):
3,00%
* Threonin (EAA):
6,70%
* Tryptofan (EAA):
1,40%
* Valin* (EAA):
5,90%
* Arginin (Semi EAA):
2,10%
* Glutamin (Semi EAA):
18,10%
* SOUČET:
66,00%

Vegan Protein neobsahuje sóju, alergeny, pšeničný lepek a geneticky modifikované složky

Na současném trhu existuje poměrně slušné množství proteinových přípravků z rostlinných zdrojů, zejména sóji. U sóji však hrozí vysoké riziko obsahu aflatoxinů (plísní), dalším faktorem jsou výše zmíněné genetické modifikace a deficit esenciální aminokyseliny methionin. Někteří výrobci nabízí také proteiny z hrachu, avšak nejasného původu a bez uvedení technologie zpracování. Proto prosím nepřehlédněte fakt, že bílkovina z hrachu setého (Pisum Sativum) obsažená ve Vegan Proteinu nabízí jeden z nejvíce čistých proteinů, ohleduplných k životnímu prostředí na světě, a to bez obsahu reziduí umělých hnojiv a dalších nežádoucích složek!
 
Vegan Protein je oslazen Stévií

Stevia je specifický druh rostlin, které jsou stovky let využívány jako přírodní sladidlo. Stévii znali už začátkem 20. let v Jižní Americe a používali ji také v přírodní medicíně.

Vegan Protein obsahuje probiotické kultury & trávící enzymy

Dalším velkým rozdílem je to, že Vegan Protein obsahuje trávící enzymy Digezyme® a probiotické kultury LactoSpore® (obdoba živého jogurtu), což jinými slovy znamená, že spolu s tímto proteinem konzumujete další dva suplementy zaměřené na podporu špičkové kondice a zdraví organizmu..

Vegan Protein je vyroben ze 100% zelené energie

Vegan Protein je vyroben na zelených linkách společnosti Reflex Nutrition v souladu s normami kvality ISO9001 a každá šarže je testována na skutečný obsah bílkovin, tak jak je tomu dobrým zvykem u všech proteinových produktů Reflex Nutrition. Určitě Vás také potěší fakt, že Vegan Protein je vyroben ze 100% zelené energie.

Balení: 2,1 kg

Dávkování: Rozmíchejte 25 g (přibližně 2 zarovnané 25ml odměrka) ve 300 ml vody v šekru nebo mixéru. Berte 2-3 dávky denně. Můžete Vegan protein samozřejmě rozmíchat s větším či menším množstvím vody pro získání požadované konzistence a chuti. Nápoj spotřebujte nejlépe okamžitě po připravení a nenechávejte nápoj stát v teplém prostředí po delší dobu. Odměrka, která měří objem nikoliv hmotnost, je součástí balení a během transportu se může přesunout až na dno.

Výživové údaje:
* Počet dávek v balení: 84 x 25 g:
100 g
* Energetické hodnoty:
1562 kJ / 370 kcal
* Tuky:
5,6 g
*   Z toho nasycené mastné kyseliny:
2,7 g
*   Z toho polynenasycené mastné kyseliny:
1,7 g
*   Z toho mononenasycené mastné kyseliny:
1,0 g
* Sacharidy:
4,1 g 
*   Z toho cukry:
1,4 g 
* Vláknina:
3,4 g
* Bílkoviny:
74 g
* Sůl:
3,3 g
* Enzymy:
160 mg
* Bacillus coagulans:
2 x 108 spór
* 1 porce odpovídá 25 g. Balení obsahuje 84 porcí.

Složení příchuť čokoláda: Izolát bílkoviny z hrachu (Pisum Sativum), barvivo kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aroma, plnidlo karboxymethylcelulóza, sladidlo steviol-glykosidy, komplex enzymů Digezyme® (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), kultury LactoSpore® (Bacillus coagulans).

Garance společnosti Reflex Nutrition

• Inovační technologie
• Nejvyšší rating použitých surovin
• Vyrobeno ze 100% zelené energie
• Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
• Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
• Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. Se sladidlem.

Výrobce Reflex Nutrition
Veganský Ano
Hmotnost 2100 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Reflex Vegan Protein 2100g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.