Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Scitec 100% CASEIN Complex 5000 g

Scitec 100% CASEIN Complex 5000 g

Cena produktu Scitec 100% CASEIN Complex 5000 g není známa.

 

Popis produktu Scitec 100% CASEIN Complex 5000 g: 100% CASEIN COMPLEX* KAZEINOVÝ KOMPLEX SE ZÁKLADEM MICELÁRNÍHO KAZEINU* 100% původ z kaseinové bílkoviny 100% CaseinComplex je směsí dominantní mléčné bílkoviny získané výhradně z kaseinových bíl...  Více informací


Scitec 100% CASEIN Complex 5000 g - popis

100% CASEIN COMPLEX* KAZEINOVÝ KOMPLEX SE ZÁKLADEM MICELÁRNÍHO KAZEINU* 100% původ z kaseinové bílkoviny 100% CaseinComplex je směsí dominantní mléčné bílkoviny získané výhradně z kaseinových bílkovin. Kasein se vyznačuje vysokým obsahem esenciálních aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA) a velmi vysokým obsahem L-glutaminu (vyšším, než syrovátkové bílkoviny). L-glutamin je aminokyselinou, která má největší podíl v krvi. Bílkoviny, které 100% CaseinComplex obsahuje, přispívají k nárůstu svalové hmoty, k jejímu udržování a také udržení zdraví kostí.* Bílkoviny pocházející z tohoto produktu jsou kompletními bílkovinami, neboť dodávají organizmu všechny potřebné aminokyseliny, které si organismu nedokáže sám vytvořit a je nutné je přijmout ze stravy (Histidin, Izoleucin, Leucin, Lyzin, Methionin, Fenylalanin, Treonin, Tryptofan, Valin). Naši formuli jsme obohatili o extra dávku L-glautaminu, Taurinu a trávicích enzymů Bromelainu a Papainu. 100% CaseinComplex obsahuje také vápník, který přispívá k normálnímu metabolizmu, k normální činnosti svalů, k neurotransmisi, a také k udržování normálního stavu kostí.
* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

DávkováníRozmíchejte 1 dávku denně (30 g - 3/4 odměrky) v 350 ml vody.100% kaseinový komlex je doporučován v případě velkého časového odstupu mezi hlavními jídly resp. před spánkem. Při užívání jiného proteinu nebo aminokyseliny před tréninkem je vhodný jako potréninkový proteinový nápoj

Informace pro alergikyProdukt vyrobený v provozu, kde se zpracovává mléko, sója, vejce, obiloviny obsahující lepek, výrobky z ryb, mořských živočichů, korýšů, arašídy a ořechy.

UpozorněníUchovávejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku!Produkt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu!

Balení5000 g - 166 dávek

Výrobce SCITEC Nutrition
Kaseinový Ano
Hmotnost 5000 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scitec 100% CASEIN Complex 5000 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Kreatin, Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa.