Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Scitec 100% Milk Complex 5000 g

Scitec 100% Milk Complex 5000 g

Cena produktu Scitec 100% Milk Complex 5000 g není známa.

 

Popis produktu Scitec 100% Milk Complex 5000 g: 100% MILK COMPLEX* S Extra Přídavkem Aminokyselin A Trávících Enzymů 100%-NÍ PŮVOD Z MLÉČNÉ BÍLKOVINY„100% Milk Complex“ je bílkovinová směs vysok= kvality,která obsahuje volné aminokyseliny a tr...  Více informací


Scitec 100% Milk Complex 5000 g - popis

100% MILK COMPLEX* S Extra Přídavkem Aminokyselin A Trávících Enzymů 100%-NÍ PŮVOD Z MLÉČNÉ BÍLKOVINY„100% Milk Complex“ je bílkovinová směs vysok= kvality,která obsahuje volné aminokyseliny a trávící enzymy! Tato bílkovinová formule je dominatní směsí velmi kvalitní syrovátky,která obsahuje instantní syrovátkový izolát,syrovátkový koncentrát a taky prémiový bílkovinový izolát! Mléko je potravina,která se vyznačuje významným obsahem živin s přirozeným 80%-ním obsahem kazeinu a 20% obsahem mléčné syrovátky.Naše bílkovina, ultrafiltrovaná šetrným způsobem si tento poměr zachovává a v ní nacházející se kazein není denaturovaný, je v ní obsažený v micelární formě (namísto denaturovaného kazeinu nižší kvality). Bílkoviny v jídle, dusík a nenahraditelné zdroje aminokyselin, jsou potřebné pro stavbu tkání v nich zachovaných.

„100% Milk Complex“ zabezpečuje udržování a růst svalové hmoty a prospívá k zachování zdraví kostí. Bílkoviny pocházející z mléka jsou kompletními bílkovinami,protože zabezpečují pro organizmus všechny potřebné typy aminokyselin, včetně 9-ti aminokyselin,které si organizmus nedokáže vytvořit a které je nutno přijmout potravou ( jsou to jmenovitě: Histidin, Izoluecin, Luecin, Lyzin, Methionin, Fenylalanin, Treonin, Tryptofan, Valin).
„100%“ Milk Complex obsahuje i přidané extra složky: „Aminokyselinový matrix“, který obsahuje další aminokyseliny, jmenovitě l-luecin,l-glutamin a taurin. Naše formule dále obsahuje i směs trávících enzymů, složnený z papainu a bromelainu!
* Vědecky dokázáné tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC)DávkováníUžívejte 1 dávku (30g) nápojového prášku 100% Milk Complex, rozpuštěného ve 250 ml vody, mléka nebo jiné tekutině. Skladování: Na suchém místě, bez přístupu přímého slunečního záření.
 Informace pro alergikyProdukt byl vyroben v provozu se zpracováváním mléka, vajec, lepku, sóji, arašídů, lískových oříšků, ryb a korýšů!
 UpozorněníProdukt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku!
 PříchutěČokoláda, pistácie-bílá čokoláda, granátové jablko-bílá čokoláda
 Balení5000 g (166 dávek)

Výrobce SCITEC Nutrition
Hmotnost 5000 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scitec 100% Milk Complex 5000 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Kreatin, Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa.