Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Scitec 100% Whey Isolate 4000 g

Scitec 100% Whey Isolate 4000 g

Cena produktu Scitec 100% Whey Isolate 4000 g není známa.

 

Popis produktu Scitec 100% Whey Isolate 4000 g: 100% WHEY ISOLATE* S EXTRA DÁVKOU PŘIDANÉHO L-GLUTAMINU* 100%-NÍ PŮVOD ZE SYROVÁTKOVÉ BÍLKOVINY „100% Whey Isolate“ je protein vysoké kvylity, vyroben výlučně z mléčné syrovátky! Syrovátkové „izo...  Více informací


Scitec 100% Whey Isolate 4000 g - popis

100% WHEY ISOLATE* S EXTRA DÁVKOU PŘIDANÉHO L-GLUTAMINU* 100%-NÍ PŮVOD ZE SYROVÁTKOVÉ BÍLKOVINY „100% Whey Isolate“ je protein vysoké kvylity, vyroben výlučně z mléčné syrovátky! Syrovátkové „izoláty“ jsou nejčastěji vyráběné tak, aby obsahovaly vyšší podíl bílkovin než „syrovátkové koncentráty“.To znamená,že „izoláty“ se vyznačují nižším obsahem cukru (laktózy) a tuku! Bílkoviny jsou zdrajem pro život důležitých aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro množení tkání a jejich udržování v těle. Proto 100% Whey Isolate přispívá ke zvyšování svalové hmoty, k jejímu udržování a taky k udržování zdraví kostí.* Bílkoviny pocházející z mléka jsou kompletními bílkovinami, protože zabezpečují pro organizmus všechny potřebné aminokyseliny, včetně 9 aminokyselin, které si organizmus nedokáže vytvořit a které je nutno přijmout v potravě )jsou to jmenovitě: Histidin, Izoleucin, Leucin, Lyzin, Methionin, Feny-lalanin, Treonin, Tryptofan, Valin). „100% Whey Isolate“ obsahuje i přidaný l-glutamin, aminokyselinu s největším zastoupením v lidské krvi.
* Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)
 DávkováníUžívejte 1 dávku nápojového prášku 100% Whey Isolate * , rozpuštěného ve 300 ml vody, mléka nebo jiné tekutině. V závislosti na objemu svalové hmoty a individuálních stravovacích potřebách je možné pro zvýšení jejich bílkovinného obsahu aplikovat 1 - 4 dávky ke kterémukoliv jídlu, nebo samostatně. Informace pro alergikyProdukt může obsahovat stopy mléka, sóji, vaječných bílků, lepku nebo lískových oříšků!
 WarningsKEEP OUT OF REACH OF CHILDREN! Use this product in conjunction with food as part of a healthy, balanced diet, not as a substitute for such. Balení4000 g (160 dávek)

Výrobce SCITEC Nutrition
Hmotnost 4000 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scitec 100% Whey Isolate 4000 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Kreatin, Ostatní sportovní výživa.