Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Scitec 100% Whey Professional 5000 g

Scitec 100% Whey Professional 5000 g

Cena produktu Scitec 100% Whey Professional 5000 g není známa.

 

Popis produktu Scitec 100% Whey Professional 5000 g: 100% WHEY PROTEIN* PROFESSIONALS PŘÍDAVKEM EXTRA NEZBYTNÝCH AMINOKYSELIN A TRÁVÍCÍCH ENZYMŮ100* %-NÍ PŮVOD ZE SYROVÁTKY„100% Whey Protein Professional“ je vynikající bílkovinovou směsí syrovátkov...  Více informací


Scitec 100% Whey Professional 5000 g - popis

100% WHEY PROTEIN* PROFESSIONALS PŘÍDAVKEM EXTRA NEZBYTNÝCH AMINOKYSELIN A TRÁVÍCÍCH ENZYMŮ100* %-NÍ PŮVOD ZE SYROVÁTKY„100% Whey Protein Professional“ je vynikající bílkovinovou směsí syrovátkových bílkovin, a to syrovátkového koncentrátu a syrovátkového izolátu! Bílkoviny jsou zdrojem pro život důležitých aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro množení tkání a jejich udržování v těle. Proto 100% Whey Protein Professional přispívá ke zvyšování svalové hmoty a taky k jejímu udržování.* Syrovátkové bílkoviny pocházející z mléka jsou kompletními bílkovinami, protože zabezpečují pro organizmus všechny potřebné typy aminokyselin včetně 9 aminokyselin, které si organizmus nedokáže vytvořit a které je nutno přijmout potravou ( jsou to jmenovitě: Histidin, Izoleucin, Leucin, Lyzin, Methionin, Fenylalanin, Treonin, Tryptofan, Valin). „100% Whey Protein Professional“ obsahuje i další přidané složky: “Aminokyselinový matrix“, který zabezpečuje další extra aminokyseliny, jmenovitě L-leucin,L-glutamin a taurin. Navíc naše formule obsahuje směs trávících enzymů,skládajících se z Papainu a Bromelainu!
* Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)
 DávkováníRozmíchejte sáček v 250 ml vody, mléce nebo jiné tekutině, zejména po tréninku.
 Informace pro alergikyProdukt může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, arašídů, oříšků, ryb a mořských plodů! UpozorněníProdukt není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu!
Skladujte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Výrobce SCITEC Nutrition
Hmotnost 5000 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scitec 100% Whey Professional 5000 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Kreatin, Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa.