Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Scitec 100% Whey Protein 500g

Scitec 100% Whey Protein 500g

Cena produktu Scitec 100% Whey Protein 500g není známa.

 

Popis produktu Scitec 100% Whey Protein 500g: Scitec 100% Whey Protein 500g Proteiny jsou zdrojem dusíku a nezbytných aminokyselin, které tělo potřebuje pro růst tkání a údržbu svalové hmoty. Tedy 100% Whey Protein přispívá k růstu a udržo...  Více informací


Scitec 100% Whey Protein 500g - popis

Scitec 100% Whey Protein 500g

Proteiny jsou zdrojem dusíku a nezbytných aminokyselin, které tělo potřebuje pro růst tkání a údržbu svalové hmoty. Tedy 100% Whey Protein přispívá k růstu a udržování svalové hmoty, a také k udržení normálního stavu kosti * .
* Toto tvrzení bylo potvrzeno Evropským úřadem pro bezpečnost potravin.

Bílkoviny z mléka jsou tzv. kompletní proteiny, protože poskytují tělu všechny potřebné typy aminokyselin, včetně 9 aminokyselin, které tělo nemůže syntetizovat a musí být dodávány ve stravě (tj. histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan, valin).

100% Whey Protein má více přidaných složek: "Amino Acid Matrix", který poskytuje další aminokyseliny, a to L-glutamin a taurin. L-glutamin je volná aminokyselina zastoupena v lidské krvi v největším poměru. Obsahuje také směs zažívacích enzymů papain a bromelain!

Bez aspartamu!
Doporučené dávkování:
* Smíchejte 1 odměrku (30 g)  ve 250 ml vody, mléka nebo jiné tekutiny. Nejlepší čas je použít 100% Whey Protein  po tréninku.Tento výrobek používat ve spojení s potravinami, jako součást zdravé a vyvážené stravy.

Alergeny:
* Vyrobeno z mléka. Vyrobeno v zařízení, které zpracovává sojové a vaječné bílkoviny a lepek, arašídy!

Složení:

Čokoláda: ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový koncentrát (obsahující laktoglobulin, laktoferin, mléčný protein a jeho frakce immonuglobulin), taurin, L-Glutamin, dextróza, zahušťovadlo (Xanthan), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza), kakaový prášek (10-12%) , přírodní a umělé aroma (čokoláda).

Jahoda: ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový koncentrát (obsahující laktoglobulin, laktoferin, mléčný protein a jeho frakce immonuglobulin), taurin, L-Glutamin, dextróza, zahušťovadlo (Xanthan), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza), kyselina citronová, přírodní a umělé aroma ( jahoda), barvivo (jahodová červená).

Vanilka: ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový koncentrát (obsahující laktoglobulin, laktoferin, mléčný protein a jeho frakce immonuglobulin), taurin, L-Glutamin, dextróza, zahušťovadlo (Xanthan), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza), přírodní a umělé aroma (vanilka).

Tabulka nutričních hodnot:
*  : 30 g
* energetická hodnota: 117 kcal
* tuky: 2,4 g
*   z toho nasycené: 1,5 g
* sacharidy: 1,9 g
*   z toho cukry: 1,7 g
* bílkoviny: 22 g
* sůl: 0,43 g
Profil Aminokyselin:
* Amino acid profile (% of protein): L-Alanine
* L-Arginine: 2.5
* L-Aspartic Acid: 10.4
* L-Cysteine: 2.2
* L-Glutamine: 16.9
* Glycine: 1.8
* L-Histidine* * 1.7
* L-Isoleucine* * 6.0
* L-Leucine* * 10.5
* * Essential Amino Acids

Složení:
* ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový koncentrát obsahující laktoglobulin, laktoferin, laktalbumin, imunoglobuliny, L-glutamin, aspartam, pro příchuť čoko: kakao, aroma čokolády

Informace:
* potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Výrobce SCITEC Nutrition
Hmotnost 500 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scitec 100% Whey Protein 500g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.