Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Scitec 100% Whey Protein Professional LS 2350 g

Scitec 100% Whey Protein Professional LS 2350 g

Cena produktu Scitec 100% Whey Protein Professional LS 2350 g není známa.

 

Popis produktu Scitec 100% Whey Protein Professional LS 2350 g: SCITEC 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL LSS Přídavkem Extra Nezbytných Aminokyselin A Trávících Enzymů100* %-NÍ PŮVOD ZE SYROVÁTKY „100% Whey Protein Professional LS“ je vynikající bílkovinovou smě...  Více informací


Scitec 100% Whey Protein Professional LS 2350 g - popis

SCITEC 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL LSS Přídavkem Extra Nezbytných Aminokyselin A Trávících Enzymů100* %-NÍ PŮVOD ZE SYROVÁTKY „100% Whey Protein Professional LS“ je vynikající bílkovinovou směsí syrovátkových bílkovin, a to syrovátkového koncentrátu a syrovátkového izolátu! LS je méně slazená verze, nemá až takovou intenzivní příchuť. Bílkoviny jsou zdrojem pro život důležitých aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro množení tkání a jejich udržování v těle. Proto 100% Whey Protein Professional LS přispívá ke zvyšování svalové hmoty a taky k jejímu udržování.* Syrovátkové bílkoviny pocházející z mléka jsou kompletními bílkovinami, protože zabezpečují pro organizmus všechny potřebné typy aminokyselin včetně 9 aminokyselin, které si organizmus nedokáže vytvořit a které je nutno přijmout potravou ( jsou to jmenovitě: Histidin, Izoleucin, Leucin, Lyzin, Methionin, Fenylalanin, Treonin, Tryptofan, Valin). „100% Whey Protein Professional LS“ obsahuje i další přidané složky:“Aminokyselinový matrix“, který zabezpečuje další extra aminokyseliny, jmenovitě L-leucin,L-glutamin a taurin. Navíc naše formule obsahuje směs trávících enzymů,skládajících se z Papainu a Bromelainu!
* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).
 Dávkování Užívejte 1 dávku (30g) nápojového prášku 100% Whey Protein* Professional LS rozpuštěného ve 250 vody, mléka nebo jiné tekutině, nejlépe po tréninku.

 

Informace pro alergikyProdukt obsahuje složky z mléka a sóje. Přípravek je vyroben v prostorech, kde se zpracovává mléko, sója, vejce, arašídy a obiloviny obsahující lepek.
 UpozorněníDoporučenou denní dávku! Produkt není náhradou vyvážené, různorodé travy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah malých dětí! Balení 2350 g – 78 dávek

Výrobce SCITEC Nutrition
Hmotnost 2350 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scitec 100% Whey Protein Professional LS 2350 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Kreatin, Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa.