HLEDEJCENY.cz

Scitec Über Milk 800 g - porovnání cen

Scitec Über Milk 800 g

SCITEC ÜBER MILKMicelární Kasein A Mléčný Izolát S Obsahem Syrovátky* ÜBER MILK je kvalitní, prémiový izolát mléčné bílkoviny! Mléko-díky svému jedinečnému obsahu bílkovin-patří možná k jednomu z nejlepších doplňků výživy pro budování svalové hmoty. V přirozené formě obsahuje přibližně 80% kaseinu a 20% syrovátky. Šetrnou ultrafiltrací si naše bílkovina tento poměr zachová, a v ní obsažený kasein není v denaturovaném stavu. Je v ní obsažen v micelární formě (místo méně cenného denaturovaného kaseinu), protože produkt chemicky neošetřujeme. Vyznačuje se vysokým obsahem bílkovin, optimálním složením nenahraditelných aminokyselin, a vysokou stravitelností. Většinu bílkovin živočišného původu lze považovat za bílkoviny velmi vysoké kvality. Bílkoviny, dusík a nenahraditelné zdroje aminokyselin přijaté potravou, jsou potřebné pro stavbu tkání a jejich zachování. Proto ÜBER MILK přispívá k udržování svalové hmoty, jejího růstu a také k zachování zdraví kostí * . ÜBER MILK je vynikající pro konzumaci kdykoliv během dne, například i před spánkem. Formuli jsme doplnili o dvě volné formy aminokyselin: l-arninín a l-glutamin.
* Vědecky dokázáné tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC)

Dávkování Rozmíchejte 1 dávku (22 g – 1 ¼ odměrka) ve 250 ml vody, mléka nebo ovocné šťávy. Užívejte denně nejlépe bezprostředně po tréninku.
 Informace pro alergiky Produkt může obsahovat stopy mléka, sóji, vajec, lepku, arašídů, lískových oříšků, ryb, a také mořských plodů!
 Upozornění Produkt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí! 
  Balení 800 g – 36 dávek

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz