Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Scitec EGG Pro 935 g

Scitec EGG Pro 935 g

Cena produktu Scitec EGG Pro 935 g není známa.

 

Popis produktu Scitec EGG Pro 935 g: SCITEC EGG PROKomlexní Bílkovina Nemléčného PůvoduBílkovina vysoké kvality se vyznačuje optimálním složením nenahraditelných aminokyselin, které zabezpečují potřeby pro lidský organizmus a mají do...  Více informací


Scitec EGG Pro 935 g - popis

SCITEC EGG PROKomlexní Bílkovina Nemléčného PůvoduBílkovina vysoké kvality se vyznačuje optimálním složením nenahraditelných aminokyselin, které zabezpečují potřeby pro lidský organizmus a mají dobrou stravitelnost. Většina bílkovin živočišného původu, včetně vaječné bílkoviny, se tak může považovat za bílkovinu vysoké kvality. Vaječný protein je jednou z těch komlexních bílkovin, které kulturisté používali s oblibou. Využívají ho v mnoha vědeckých prácích jako základní standart, ke kterému přirovnávají všechny ostatní bílkoviny. Velkou předností produktu EGG PRO je, že není mléčnou bílkovinou, a proto ho mohou konzumovat i osoby citlivé na laktózu. Bílkoviny,dusík a nenahraditelné zdroje aminokyselin přijaté potravou jsou potřebné pro stavbu tkání a jejich zachování, proto EGG PRO přispívá k udržování svalové hmoty, k jejímu růstu a taky k zachování zdraví kostí* .
* Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)
 DávkováníRozpusťte 1 dávku Egg Pro (30 g – ¾ odměrka) v 300 ml vody, mléka nebo ovocné šťávy. Pořádně protřepte a užívejte jednu dávku hlavně po tréninku.
 Informace pro alergikyProdukt může obsahovat stopy mléka, sóji, vajec, lepku, arašídů, lískových oříšků, ryb, a také mořských plodů!
 Balení930 g - 31 dávek

Výrobce SCITEC Nutrition
Hmotnost 935 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scitec EGG Pro 935 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.