Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Scitec Fourstar Protein 500 g

Scitec Fourstar Protein 500 g

Cena produktu Scitec Fourstar Protein 500 g není známa.

 

Popis produktu Scitec Fourstar Protein 500 g: FOURSTAR PROTEINMléčná Syrovátka, Kazein,Mléčné A Vaječné BílkovinyMLÉČNÁ SYROVÁTKA, MICELÁRNÍ KAZEIN,SMĚS ÚPLNÝCH VAJEČNÝCH BÍLKOVIN! TRÁVÍCÍ ENZYMY! VYNIKAJÍCÍ VÍCEÚČELOVÁ FORMULE PRO VYUŽITÍ KD...  Více informací


Scitec Fourstar Protein 500 g - popis

FOURSTAR PROTEINMléčná Syrovátka, Kazein,Mléčné A Vaječné BílkovinyMLÉČNÁ SYROVÁTKA, MICELÁRNÍ KAZEIN,SMĚS ÚPLNÝCH VAJEČNÝCH BÍLKOVIN!
TRÁVÍCÍ ENZYMY!
VYNIKAJÍCÍ VÍCEÚČELOVÁ FORMULE PRO VYUŽITÍ KDYKOLIV!
BEZ OBSAHU ASPERTAMU! FOURSTAR PROTEIN je směsí 4 vynikajících bílkovin živočišného původu, kterou jsme doplnili trávícími enzymy, bromelainem a papainem. Mezi kvalitními zdroji bílkovin se nachází mléčná syrovátka,úplná mléčná bílkovina, vynikající micelární kazein a vaječná bílkovina.Tyto zdroje se vyznačují různým aminokyselinovým profilem, a proto je jejich vzájemná kombinace velmi rozumnou věcí. Tuto formuli je možno v průběhu dne využívat kdykoliv, včetně doby před spaním. To zároveň znamená i to, že FOURSTAR PROTEIN je vynikající i pro budování svalové hmoty. Jeho vysoký obsah bílkovin přispívá k rlstu svalové hmoty, k jejímu zachování a taky k udržování normálního stavu kostí. * Tyto bílkoviny živočišného původu patří mezi komplexní bílkoviny, protože zabezpečují pro organizmus všechny potřebné typy aminokyselin.
* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpěčnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

DávkováníDoporučuje se užívat 1 dávku nápojového prášku Fourstar Protein, rozmíchaného v 250 ml tekutiny, nejlépe po tréninku. Podle individuálních stravovacích potřeb lze užít i další dávku.Informace pro alergikyProdukt může obsahovat stopy mléčných, vaječných a sojových bílkovin, lepku, a také arašídů!

UpozorněníProdukt obsahuje složky mléka a vajec. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí!

Balení500 g - 16 dávek

Výrobce SCITEC Nutrition
Hmotnost 500 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scitec Fourstar Protein 500 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Kreatin, Ostatní sportovní výživa.