Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Scitec Night Pro 900 g

Scitec Night Pro 900 g

Cena produktu Scitec Night Pro 900 g není známa.

 

Popis produktu Scitec Night Pro 900 g: SCITEC NIGHT PROJen z bílkovin kaseinového původuKazein je po syrovátce druhou bílkovinou v mléku. Kazein se vyznačuje vysokým obsahem esenciálních aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA), a má...  Více informací


Scitec Night Pro 900 g - popis

SCITEC NIGHT PROJen z bílkovin kaseinového původuKazein je po syrovátce druhou bílkovinou v mléku. Kazein se vyznačuje vysokým obsahem esenciálních aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA), a má taky velmi vysoký obsah l-glutaminu ( vyšší než syrovátkové bílkoviny), který má jako volná aminokyselina největší zastoupení v krvi. Kazeinové bílkoviny patří mezi komlexní bílkoviny, protože zabezpečují všechny potřebné aminokyseliny pro organizmus: včetně 9 aminokyselin, které si organizmus nedokáže vytvořit ( jmenovitě to jsou: Histidin, Izoleucin, Leucin, Lyzin, Methionin, Fenylalanin, Treonin, Tryptofan, Valin). NIGHT PRO je vhodné užívat tehdy,pokud jsou z jakéhokoliv důvodu mezi jednotlivými jídly dlouhé pauzy nebo před spaním. V případě,že používáš předtréninkový doplněk výživy nebo doplněk výživy během tréninku (včetně aminokyselin a bílkovin),tehdy se doporučuje užívat jako předtréninkový protein kazein. NIGHT PRO je produkt s nízkým obsahem tuku a s vysokým obsahem bílkovin. Jeho obsah bílkovin přispívá k zachování a k růstu svalové hmnoty a k udržování normálního stavu kostí.* * Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)
 Dávkování Užívejte denně 1 dávku nápojového prášku Night Pro, rozpuštěného v 350 ml vody mezi jídly, před spánkem nebo jako zdroj bílkovin po tréninku.

Informace pro alergiky Produkt může obsahovat stopy mléčných, sójových, vaječných bílkovin, lepku, a také arašídů! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte mimo dosah dětí!
 Upozornění Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí!
  Balení 900 g - 36 dávek

Výrobce SCITEC Nutrition
Kaseinový Ano
Hmotnost 900 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scitec Night Pro 900 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.