HLEDEJCENY.cz

Scitec Nutrition 100% Hydrolized Beef Isolate Peptides 1800 g - porovnání cen

Scitec Nutrition 100% Hydrolized Beef Isolate Peptides 1800 g

100% HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES* Velmi Čistý, Bez Cukru!S obsahem bílkovin ze 100 % pocházející z hovězího masa!Hovězí maso má v kruhu tvrdě trénujících, cílevědomých sportovců, legendární status - mnoho lidí pociťuje viditelnější růst během konzumace hovězího masa, než je tomu při stejném příjmu bílkovin z kuřecího masa. Proč by jsi nemohl konzumovat hovězí bílkovinný nápoj, když je tato základní surovina již lehce dosažitelná?

Naše formule 100% HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES je komplexní bílkovinou hydrolyzovaných hovězích peptidů. Při jejich získávání se místo chemikálií získává optimální hydrolyzát z čerstvého, hormony neobsahujícího hovězího masa, aplikací tlaku. Výsledkem je vynikající stravitelnost, rozpustnost a využitelnost.

Úplné bílkoviny, jakou je i naše, zabezpečují pro organismus všechny typy esenciálních aminokyselin, včetně devíti (histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan, valin), které si organismus nedokáže vytvořit a je nutné je přijmout potravou.

100% HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES je 390% koncentrovanějším zdrojem bílkovin, než prvotřídní, nejlepší část svíčkové bez tuku. V hovězích bílkovinách se nevyskytuje žádný přídavek kreatinu. Proč by si spojoval užívání kreatinu a jeho přesné (nebo právě nepřesné) dávkování, užíváním bílkovinného produktu? My v tom nevidíme žádný smysl! Mnoho hovězích bílkovin má špatnou chuť. Naše hovězí bílkovina je však velice chutná! Vyzkoušej jí!

Bílkoviny přijaté stravou jsou zdrojem dusíku a životu důležitých aminokyselin, které jsou pro tělo nezbytné k tvorbě tkání a k jejich zachování. 100% HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES tak přispívá k růstu a udržování svalové hmoty a také k udržování normálního stavu kostí.* * * Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpěčnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).
 DávkováníRozmíchejte denně 1 dávku (30 g - 2/3 odměrky) v 250 ml vody. Na přípravu doporučujeme používat šejkr se sítkem. Před použitím pořádně protřepat. Konzumujte po tréninku.
 Informace pro alergikyPřípravek je vyroben v prostorech, kde se zpracovává mléko, sója, vejce, arašídy a obiloviny obsahující lepek.
 UpozorněníProdukt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu!
Uchovávejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku!
 PříchutěJahodový krém, mandle-čokoláda, vanilka
 Balení1800 g - 60 dávek

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz