Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Scitec Nutrition 100% Whey Protein Superb 2160 g

Scitec Nutrition 100% Whey Protein Superb 2160 g

Cena produktu Scitec Nutrition 100% Whey Protein Superb 2160 g není známa.

 

Popis produktu Scitec Nutrition 100% Whey Protein Superb 2160 g: 100% WHEY PROTEIN* SUPERBVynikající chuť i kvalita! Bílkoviny pocházející ze 100% mléčné syrovátky!Každý, kdo užívá bílkoviny ve formě prášků, se v první řadě seznámí s jejich rozpustností a chut...  Více informací


Scitec Nutrition 100% Whey Protein Superb 2160 g - popis

100% WHEY PROTEIN* SUPERBVynikající chuť i kvalita! Bílkoviny pocházející ze 100% mléčné syrovátky!Každý, kdo užívá bílkoviny ve formě prášků, se v první řadě seznámí s jejich rozpustností a chutí. Vše ostatní následuje až poté. 100% WHEY PROTEIN SUPERB je obzvláště chutný, snadno rozpustný bílkovinný prášek, který pro tebe zajišťuje bílkoviny pocházející z nejlepších bílkovinných zdrojů. A navíc obsahuje i skutečné ovoce, kousky čokolády, nebo křupavé burisony (v závislosti na dané příchuti). Existuje lepší a chutnější způsob, jak najednou zajistit pro organismus potřebné množství bílkovin na den?

100% WHEY PROTEIN SUPERB je bílkovina výjimečné kvality, která se získává studenou metodou z mléčné syrovátky. Bílkoviny přijaté stravou, jsou zdroji dusíku a životu důležitých aminokyselin, které jsou nezbytné pro tvorbu tkání ak jejich zachovávání v organismu, proto 100% WHEY PROTEIN SUPERB přispívá k nárůstu svalové hmoty ak jejímu zachování, a také k udržování správného stavu kostí. * Bílkoviny pocházející z mléka, jsou úplnými bílkovinami, protože pro organismus zajišťují všechny druhy esenciálních aminokyselin, včetně těch devíti, které si organismus nedokáže vytvořit (histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan, valin), a které je třeba přijmout v potravě.
Pro dosažení lepší komplexnosti produktu 100% WHEY PROTEIN SUPERB, jsme formuli obohatili o extra dávku L-glutaminu a taurinu. Aminokyseliny, které jsou obecně dobře známými a velice využívanými.
* Vědecky dokázáné tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC)DávkováníUžívejte 1 dávku nápojového prášku Whey Protein* Superb rozpuštěného ve 300 ml vody.
 Informace pro alergikyPřípravek je vyroben v prostorech, kde se zpracovává mléko, sója, vejce, arašídy a obiloviny obsahující lepek.
 UpozorněníSkladujte mimo dosah malých dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku!
 PříchutěČokoláda (s kousky čokolády), Vanilka (křupavé kousky syrovátkového izolátu), Jahoda (s kousky ovoce)
 Balení2160 g - 72 dávek

Výrobce SCITEC Nutrition
Hmotnost 2160 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scitec Nutrition 100% Whey Protein Superb 2160 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.