Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Scitec Nutrition Balanced Recovery 2100 g

Scitec Nutrition Balanced Recovery 2100 g

Cena produktu Scitec Nutrition Balanced Recovery 2100 g není známa.

 

Popis produktu Scitec Nutrition Balanced Recovery 2100 g: Scitec Nutrition Balanced Recovery Potréninkový komplex pro regeneraciNejintenzivnější tréninkové metody - včetně CrossFit®u a jiných funkčních tréninkových metod s vysokou intenzitou- spálí obrov...  Více informací


Scitec Nutrition Balanced Recovery 2100 g - popis

Scitec Nutrition Balanced Recovery Potréninkový komplex pro regeneraciNejintenzivnější tréninkové metody - včetně CrossFit®u a jiných funkčních tréninkových metod s vysokou intenzitou- spálí obrovské množství sacharidů a poškozují svalová vlákna, což vyžaduje pro účinnou regeneraci správné doplňování sacharidů, bílkovin nebo aminokyselin, jakož i mikroživin, elektrolytů a vody. Kromě toho může být užitečným při léčbě zánětů. Zvláště kritický význam má doplňování živin po tréninku hlavně v případě, když plánuješ trénovat vícekrát denně!

Naši potréninkovou regenerační formuli WOD CRUSHER BALANCED RECOVERY jsme sestavili tak, aby zajistila svým bílkovinným a sacharidovým matrixem, jakož i množstvím užitečných extra složek, vyváženou podporu.

POKROČILÉ BÍLKOVINY: základem našich formulí jsou nejlepší složky z těch, které jsou považovány za nejlepší- hydrolyzovaná syrovátková bílkovina, která je enzymaticky "předtrávenou" bílkovinou, což znamená, že je do určité míry rozložena podobným způsobem jako při trávení, a proto je její vstřebávání a využitelnost nejlepší. Syrovátková bílkovina je považována za standardní, pro svou nejvyšší biologickou hodnotu, i ve světě CrossFit®! Význam bílkovin je všeobecně známý, ale není na škodu ho zdůraznit: bílkoviny přispívají k objemu svalové hmoty a také k udržování zdraví kostí! * POKROČILÝ SACHARIDOVÝMATRIX: náš produkt - založený na určeném poměru bílkovin - zabezpečuje pro organismus sacharidový matrix s obsahem sacharidů s různou délkou vstřebatelnosti. Přidali jsme i živiny s rychlými a pomalými vlastnostmi vstřebatelnosti, kromě jiných například Palatinose® a rozvětvený cyklodextrin!

Podpora EXTRA AMINOKYSELINAMI: náš produkt jsme doplnili aminokyselinami taurinu, které jsou částečně esenciálními aminokyselinami se stabilizační funkcí lipidovýchmembránv organismu, a které pomáhají při mnoha antioxidačních obranných procesech.

EXTRA PODPORA IMUNITNÍHO SYSTÉMU: Vitamín C pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a přispívá k normální tvorbě kolagenu, k normální funkci chrupavek, k normálnímu stavu dásní, zubů, kůže a cév. * Vitamín C dále pomáhá udržovat normální činnost imunitního systému během intenzivního tréninku a po něm (tento pozitivní účinek lze dosáhnout příjmem plus 200 mg vitamínu C nad doporučenou denní dávku!). * BALANCEDRECOVERY obsahuje elektrolyty (draslík, chlór,sodík, vápník, hořčík). Draslíkpřispívá knormální činnostisvalstva, pomáhá při normální činnostinervového systémuapři udržovánínormálního krevníhotlaku! * Bromelain je výtažek z ananasu, směs enzymů trávicích bílkoviny, nazývaný jako proteázy.
* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).

Dávkování Rozmíchejte 1 dávku (70 g – 1 1/3 dávkovací odměrky) prášku Balanced Recovery v 400 ml vody, ak je možné po tréninku.
 Informace pro alergiky Produkt může obsahovat stopy mléka, sóji, vajec, lepku, arašídů, lískových oříšků, ryb, a také mořských plodů!
 Upozornění Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí!
 
Balení 2100 g - 30 dávek

Výrobce SCITEC Nutrition
Hmotnost 2100 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scitec Nutrition Balanced Recovery 2100 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Kreatin, Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa.