Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Scitec Pro Mix 3021 g

Scitec Pro Mix 3021 g

Cena produktu Scitec Pro Mix 3021 g není známa.

 

Popis produktu Scitec Pro Mix 3021 g: SCITEC PRO MIXSměs 3 Komplexních BílkovinPROMIX je směsí 3 komplexních bílkovin: mléčné syrovátky, kazeinu (druhá bílkovina) a bílkoviny ze sóji. Bílkovinu je možno nazvat komlexní tehdy, pokud za...  Více informací


Scitec Pro Mix 3021 g - popis

SCITEC PRO MIXSměs 3 Komplexních BílkovinPROMIX je směsí 3 komplexních bílkovin: mléčné syrovátky, kazeinu (druhá bílkovina) a bílkoviny ze sóji. Bílkovinu je možno nazvat komlexní tehdy, pokud zabezpečuje pro organizmus všechny nezbytné typy aminokyselin, včetně 9 aminokyselin, jež jsou nezbytné, protože si je organizmus nedokáže sám vyrobit ( jmenovitě to jsou: Histidin, Izoleucin, Leucin, Lyzin, Methionin, Fenylalanin, Treonin, Tryptofan, Valin). Bílkoviny přijeté ve stravě jsou pro organizmus zdrajem dusíku a nezbytných aminokyselin, které jsou potřebné pro rozvoj a zachování tkání. PROMIX je bohatý na bílkoviny, proto přispívá k růstu a k zachování svalové hmoty, a taky k udržování normálního stavu kostí. * Do formule jsme přidali i Taurin.
* Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)
 DávkováníV závislosti na individuálních potřebách se doporučuje denně užívat 1-2 dávky (1-2 dávkovací odměrky) nápojového prášku PROMIX, rozpuštěného v 300 ml vody, mléka nebo jiné tekutině. PROMIX lze aplikovat ke kterémukoli jídlu pro zvýšení jeho obsahu bílkovin.
 Informace pro alergikyProdukt může obsahovat stopy mléčných, sójových, vaječných bílkovin, lepku a arašídů!!!
 PříchutěČokoláda, vanilka, jahoda
 Balení3021 g - 106 dávek

Výrobce SCITEC Nutrition
Hmotnost 3021 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scitec Pro Mix 3021 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.