Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Scitec Soy Pro 6500 g

Scitec Soy Pro 6500 g

Cena produktu Scitec Soy Pro 6500 g není známa.

 

Popis produktu Scitec Soy Pro 6500 g: SOY PROÚplný Bílkovinový Izolát Ne-Živočišného PůvoduNáš bílkovinový izolát ze sóji je produktem bez genové manipulace a bez obsahu vody. Tuto bílkovinu nabízíme pro vegetariány, lidi citlivé na l...  Více informací


Scitec Soy Pro 6500 g - popis

SOY PROÚplný Bílkovinový Izolát Ne-Živočišného PůvoduNáš bílkovinový izolát ze sóji je produktem bez genové manipulace a bez obsahu vody. Tuto bílkovinu nabízíme pro vegetariány, lidi citlivé na laktózu, a pro ty, kteří hledají ekonomickou alternativu úplné bílkoviny neživočišného charakteru. Izolát ze sóji je zdrojem bílkovin vysoké koncentrace, vysoké kvality s dobrou stravitelností, ne-živočišného původu s obsahem vysokého množství důležitých aminokyselin.

Úplná bílkovina z produktu SOY PRO přispívá k růstu svalové hmoty a zachování normálního stavu kostí. * Bílkovinu nazýváme úplnou tehdy, když zajistí pro organizmus všechny potřebné aminokyselinové typy, včetně těch 9 aminokyselin, (jmenovitě: Histidín, Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin, fenylalanin, threonin, triptofan, Valin), jejichž příjem je nezbytný, protože tyto si organismus nedokáže sám vytvořit. Bílkoviny přijaté stravou, jsou zdrojem dusíku a životu důležitých aminokyselin, které jsou pro organismus nezbytné pro množení tkání a jejich zachování.
* Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)
 DávkováníSOY lze užívat ke zvýšení obsahu bílkovin ve stravě, též samostatně, zejména před a po tréninku. Rozmíchejte denně 1 dávku (28 g - 3/4 dávkovací odměrky) prášku v 300 ml tekutiny. Informace pro alergikyProdukt může obsahovat stopy mléčných, sójových a vaječných bílkovin, lepku, arašídů, lískových oříšků, ryb, mořských plodů!
 UpozorněníProdukt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku!
 Balení6500 g - 232 dávek

Výrobce SCITEC Nutrition
Hmotnost 6500 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scitec Soy Pro 6500 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Kreatin, Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa.